Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nderrohet - Makina Të gjitha në Peqin

Opel , 3
Audi , 2
BMW , 2
Acura , 1
Jeep , 1
Peugeot , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrohet,kategori Makina,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nderrohet Të gjitha | Makina | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Mar 22:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Peqin

Mercedes benz c300

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 14:44 Makina  ·  Acura  ·  RL  ·  Peqin

shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 11:44 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Peqin

shitet - nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 14:04 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Peqin

shitet - nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 21:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Peqin

Mercedes benz e class 270

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 17:02 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Peqin

Shitet Renault Scenic i vitit 2007, 1.9 naft shum ekonomike

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 16:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

shitet ose nderrohet me makin 10mij ero

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 16:16 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Peqin

Shitet ose Nderrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 14:02 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Peqin

Audi A5 2.0 benzin ftsi 2014 okazion

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 17:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Peqin

nderrohet

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 18:22 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Peqin

jepp cheroke shtitet/nderrohet

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 15:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Peqin

Mercedez 200 manual naft

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 18:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Peqin

Nderrohet me kamjoncin !!!! Me ose pa letra

14 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 13:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Peqin

Shitet osenderrohet

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Jan 17:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Peqin

Toureg 3.0 naft !!!! Okazjon

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 09:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Peqin

Okazjon

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 14:49 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Peqin

Apartament ne rrogozhine

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 15:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

U SHIT

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 15:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Peqin

Mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 17:32 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Peqin

Opel Antara 2.4 Benzin+Gaz Sekuencial-Nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 21:49 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Peqin

BMW 328 -01

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Shk 14:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Peqin

VW Touran 1.9 TDI -03

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 13:59 Makina  ·  Peqin

Ford Mondeo diesel -04

3 700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrohet | Të gjitha | Makina | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione