Mercedes | Peqin | Automjete | Makina

BMW , 1
Bentley , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Peqin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:51 ,

Shitet Mercedes Benz A - Class vitit 2009 Motorr 2,0 benzin

3 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:50 ,

Shitet mercedez c class naft 220 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 10:06 ,

Mercedes benz c220

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:43 ,

Shitet a class

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 10:07 ,

C Class C230 benzin-gaz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:29 ,

Shitet c class 220 viti 2010 okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 14:02 ,

Audi A5 2.0 benzin ftsi 2014 okazion

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 20:02 ,

Mercedes-benz

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 21:47 ,

Mercedes Benz S320

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 17:03 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 08:53 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 20:39 ,

Shitet mercedes

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 04:16 ,

Mercedes-Benz

47 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Jan 10:15 ,

E350

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 20:42 ,

Okazion!!!! Shitet Mercedes Benz E280

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 09:57 ,

Shitet mercedes benz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 18:28 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 14:35 ,

Mercedes e class 270

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 08:46 ,

Shes

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 14:25 ,

Mercedes benz E 320 cdi Evo

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 10:35 ,

Mercedes benz C 200 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 11:29 ,

Shitet mercedes benz

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 16:14 ,

Mercedes benz S550

19 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 09:25 ,

Mercedes

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 14:58 ,

Mercedes Benz250

150 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Pri 17:16 ,

Kamion mercedes benz 4x4

12 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 00:37 ,

Shitet Cls

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 12:41 ,

Mercedes E200 benzin+gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 18:00 ,

Shitet Furgon Mercedes 410

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 10:05 ,

Shitet Mercedes-Benz Atego

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Mar 19:29 ,

Mercedes clk 2.7 cope

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 22:57 ,

Mercedes-benz

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 10:29 ,

OKAZION !!!

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 12:16 ,

mercedes benz

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 11:48 ,

Mercedes Benz C220

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 19:13 ,

Mercedes benz clk 200 kompesor

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 19:48 ,

Okazjon

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 18:33 ,

Okazjon

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 16:45 ,

Mercedes benz

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 11:50 ,

Mercedes-Benz 220

30 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 20:34 ,

Mercedes benz

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 13:52 ,

Mercedes C220 dizel

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 17:52 ,

Shes mercedes benz

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Qer 11:58 ,

C class 220 full option okazion

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:58 ,

Mercedes benz c class 220 full option okazion

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:15 ,

Mercedes benz 270 w210 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 12:29 ,

Mercedes 270 dizel

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Maj 12:09 ,

Mercedes 270 dizel

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 09:44 ,

Mercedes A140 benzin

15 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione