Peqin | Automjete | Makina

Acura , 4
Alpina , 3
Audi , 49
Bentley , 1
BMW , 34
Buick , 1
Chevrolet , 3
Chrysler , 8
Citroën , 4
Daewoo , 1
Dodge , 2
Fiat , 36
Ford , 42
Honda , 1
Hyundai , 8
Jeep , 4
Kia , 4
Lancia , 2
Mazda , 1
MG , 1
MINI , 2
Nissan , 28
Opel , 22
Peugeot , 7
Porsche , 6
Renault , 27
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 3
Smart , 6
Ssangyong , 2
Subaru , 1
Suzuki , 1
Toyota , 8
Volvo , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Peqin , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Peqin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:37 ,

Mercedes Benz S320 Pa taks lluksi

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:01 ,

Shitet Mercedes Benz B 180 vitit 2007 kambjo automatic 174

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:01 ,

Shitet iveco naft2980 vitit 2010 me 59 mij kilometra origji

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:00 ,

Okazion cmimi sot Hyundai i20 benzin gaz viti 2010

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:59 ,

Okazion shitet golf 5 plus benzin gaz 1.6 motorr i thjesht

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:57 ,

Shitet mercedez c class benzin gaz motorr 2,5 vitit 2006 159

4 860 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:32 ,

Shitet A class benzin-gaz 1.6 manual okazionn

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:03 ,

Mini capor 1.6 D Clubman

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 20:17 ,

Golf

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 11:17 ,

Shitet smart 1.2 benzin gaz manual 2005 Panoramik

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 10:20 ,

Peugeot 207 gaz-benzin

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Mar 10:10 ,

Seat altea 1.9 manual 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 08:56 ,

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 11:17 ,

A class 170 2002

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 19:59 ,

shitet per arsye emigrimi

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 12:50 ,

shitet furgoni

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 09:39 ,

Shitet Audi A6 fundi 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 00:30 ,

Shitet Smart Forfour panoramik 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 11:12 ,

shitet BMW 4770€ me doganee okaziiioonnnnnnnn

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 11:12 ,

SHITET FORD super gjendjee okazionnnnn vetem per pak dit

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 11:11 ,

SHITET MAKINA SUPER OKAZION!!!!!!!!!!

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 10:18 ,

Saab 1.9 jtd Automat

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 10:16 ,

Toyota auris 1.4 naft manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:15 ,

Audi A4 2.0 manula 2010

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:13 ,

Shitet a class

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 10:12 ,

Bmw 120

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 19:54 ,

Shitet renault scenic 1.6 benzin

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 00:34 ,

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:29 ,

Okazin

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 21:47 ,

Mercedes Benz S320

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 17:03 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 18:18 ,

Okasion shitet vw golf 5

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 01:05 ,

audi a4 1.9tdi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:05 ,

audi a4 1.9tdi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 19:08 ,

audi a4 1.9tdi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 01:38 ,

Toyota corolla verso

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 21:47 ,

Toyota corolla verso

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 08:53 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 07:44 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 20:00 ,

Okazion fiat grande punto

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 17:08 ,

Okazion renault clio

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 13:28 ,

E class

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 20:39 ,

Shitet mercedes

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 20:51 ,

Shitet polo 1.4 naft viti 2008 me dogan te paguar sapo ardhu

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 01:02 ,

Shitet makina ne gjendje perfekte

450 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 16:58 ,

Shitet makina ne gjendje perfekte

450 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 14:35 ,

Shitet makina ne gjendje perfekte

450 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 15:42 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 13:35 ,

Shitet vw golf5

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 13:30 ,

Shitet VW golf 5

2 800 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione