Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Peqin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:32
Linku:
Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Peqin

Shes Scoda Octavia 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online

06 Qer 21:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Peqin

mercedes benz

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 17:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Peqin

Shitet makina

3 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Peqin

Mercedes Benz 250

1 600 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 21:54 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Peqin

kerkojm pastruse apt ne ulqin

01 Qer 14:40 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Peqin

bot sperkatje

3 900 EUR

30 Maj 18:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Peqin

Pompe vadijte

600 LEK

29 Maj 17:59 Makina  ·  Mazda  ·  BT-50  ·  Peqin

SHITET 4x4 Mazda BT 50

1 234 567 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 13:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Peqin

pjes per e class w211

400 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 00:42 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Peqin

Ford Everest

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 15:08 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Peqin

okazion Audi a3 full opsion

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:13 Të tjera  ·  Peqin

Raki Rrushi me shumice, 300 Lekë për litër

300 LEK

20 Maj 07:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Peqin

Pjese bujqesore

18 Maj 14:04 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Peqin

shitet - nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 16:06 Të tjera  ·  Peqin

Shes/Blej Bono Privatizimi me % te larte!

1 LEK

08 Maj 23:28 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

Ford Fiesta

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 06:31 Kafshë në fermë  ·  Peqin

Shitet Gomari

40 000 LEK

04 Maj 15:51 Të tjera  ·  Peqin

Shitet

4 000 LEK

29 Pri 13:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

Golf 5 1.9 tdi

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Peqin

Shitet okazion

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 16:59 Të tjera  ·  Peqin

Shes/Blej Bono Privatizimi me % te larte!

1 LEK

17 Pri 17:39 Punë  ·  Të tjera  ·  Peqin

jam pirunist

14 Pri 07:01 Të tjera  ·  Peqin

shitet

750 EUR

12 Pri 11:31 Punë  ·  Të tjera  ·  Peqin

jam pirunist

11 Pri 13:29 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Peqin

Gzgsgsgg

09 Pri 20:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Peqin

Shitet polo super

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Peqin

Shitet Mercedes Benz W203

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 21:52 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Peqin

Shiten Goma

05 Pri 17:18 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

Ford fiesta 1.4 nafte 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 10:53 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 10:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Peqin

Audi A4 Benzin Gaz

4 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 11:42 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Peqin

Shitet ose nderrohet ose qera

68 500 EUR

26 Mar 17:12 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Peqin

Piste vrapimi

150 EUR

25 Mar 11:14 Punë  ·  Përkujdesje për fëmijë  ·  Peqin

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:11 Punë  ·  Përkujdesje për fëmijë  ·  Peqin

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 10:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

Golf 5 super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 16:28 Të tjera  ·  Peqin

Zgare gur vullkanik

950 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione