Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Peqin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Tet 19:50 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Peqin

Fiat Bravo 2010 ⛽️ Benzin/Gpl

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 21:38 Makina  ·  Fiat  ·  Multipla  ·  Peqin

Shitje Fiat multipla 1500 euro me taksa te paguara deri 2024

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Tet 17:00 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Peqin

Shitet fit Grant punto

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 22:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

Golf 7

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Tet 15:10 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Motokultivatorë  ·  Peqin

Plug NARDI C6

2 LEK

10 Tet 20:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Peqin

Shitet Audi A4 Viti 2006 2.0 Naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 19:52 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  Fiat  ·  Peqin

Shitet Ape Poker

123 123 LEK

10 Tet 19:43 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Peqin

Shitet Ape Poker

123 123 LEK

08 Tet 20:46 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Peqin

Shitet

08 Tet 14:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

Fordi fiesta 1.2 benzin

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 15:54 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Peqin

Biciklete 26

170 EUR

07 Tet 11:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Peqin

Hyundai Santa Fe blue 2.2 CRDI

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Tet 10:29 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Peqin

OKAZION BMW SERIE 5 2010 NAFTE

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Tet 09:46 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Peqin

Qen

1 LEK

04 Tet 00:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Peqin

Shitet Merdez-Benz E Class EVO 220 VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Peqin

Shitet Mercedes-Benz Eclass 220 automat viti 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 13:50 Servis për makina  ·  Peqin

Servis per lyerje makinash ne shitje

15 000 EUR

27 Sht 19:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Peqin

Wosvagel pasat

1 100 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 17:12 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Peqin

Fiat agri 780 DT

9 LEK

25 Sht 18:27 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Peqin

Audi A3 1.6 TDI S-LINE FULL PANORAMA AUTOMAT

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 12:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Peqin

Shitet Mercedes Benz W203

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Sht 10:21 Objekte të huaja  ·  Peqin

Ish Fabrika Konservimit

200 000 EUR

22 Sht 01:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Peqin

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:57 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Peqin

Shitet

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 19:46 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Peqin

Shitet

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 08:54 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Peqin

Kambio Automat & motorr Opel AstraG 99

340 LEK Çmimi me zbritje

16 Sht 23:17 Kafshë në fermë  ·  Peqin

Shitet

4 000 LEK

15 Sht 20:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

Golf5

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 15:39 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Peqin

SHES BOSE HEADSET @20 ORIGJINALE ( KUFJE )

200 EUR

13 Sht 02:58 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Peqin

Injektor golfi benzine

90 LEK Çmimi me zbritje

12 Sht 12:04 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Makineri korrëse  ·  Peqin

Korrse bari

950 LEK

10 Sht 13:52 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Peqin

shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

08 Sht 20:02 Dyqan Të tjera  ·  Peqin

sdfsdfsdf

Shitësit të Besuar
08 Sht 15:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Peqin

w202

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Sht 23:28 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Peqin

GoPro Hero 8

180 LEK

04 Sht 15:56 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Peqin

Audi a6 2.4benzin gaz

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 10:27 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Peqin

Audi a3 shitet ose ndrrohet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 14:34 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Peqin

Audi 2007 automat

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 14:26 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Peqin

Qen husky ne shitje

200 LEK

01 Sht 15:06 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Peqin

Audi a4 2.0 automatik 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Sht 14:44 Makina  ·  Acura  ·  RL  ·  Peqin

shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 18:04 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Peqin

BMV SEIRA 5 2010 NAFTE

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Gush 21:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 22:58 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Peqin

Qen husky ne shitje

200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione