Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Peqin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

❌‼️OKAZION 9000€ ❌2016

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

❌OKAZION ❌ 9000€ PADISKUTUESHEM‼️

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 13:22 Celular dhe Telefona  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Peqin

Play station 4

Dje 11:07 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Peqin

Welders Recruitment Services

1 EUR

17 Korr 20:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

GOLF 7 LOOK GTI ❌OKAZION❌

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
17 Korr 02:19 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Peqin

✅Skoda Fabia 1.4 Gaz+Benzine 2008 Super Gjendje

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 01:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Peqin

Te ardhura nga Italia

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 14:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Peqin

Te ardhura nga Italia

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 22:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 420  ·  Peqin

Okazion

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Korr 22:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 560  ·  Peqin

Okazion

9 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 22:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Peqin

Okazion

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Korr 16:14 Makina  ·  Nissan  ·  Serena  ·  Peqin

Nisan Serena

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 16:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Peqin

VW Passat 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 14:36 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Mercedes-Benz  ·  609  ·  Peqin

Okazion kamjoncina 609

3 300 EUR

11 Korr 14:34 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Mercedes-Benz  ·  609  ·  Peqin

Okazion kamjoncina 609

3 300 EUR

09 Korr 23:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

shitet ndrrohet 2016 2.0 naft automat look gti 0683456628

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
09 Korr 22:00 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Peqin

Audi A4 S-line Quattro(4x4)

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 13:00 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

SHITET FORD FOCUS 1.6 TDCI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 19:54 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Peqin

BMW 520d look M����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 22:20 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Peqin

Shitet Ford Fusion

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
07 Korr 22:18 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Peqin

Ford Fusion

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
05 Korr 22:37 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Pirun ngritës  ·  Peqin

Linde H45

10 200 EUR

05 Korr 22:32 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Peqin

Karroceri okazion

850 LEK

05 Korr 22:28 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  3130  ·  Peqin

Shitet nderrohet John Deree 31-30

1 EUR

05 Korr 11:58 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

SHITET FORD FOCUS 1.6 TDCI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 11:42 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Peqin

Motorr

700 LEK

03 Korr 09:06 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Peqin

Shitet ford Kuga

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 19:11 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Peqin

Bmw

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 11:59 Makina  ·  Fiat  ·  Multipla  ·  Peqin

Okazion Fiat multipla 1.2 miljon lek te vjetra

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 10:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Peqin

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 10:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Peqin

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 11:21 Të tjera  ·  Peqin

cnc

6 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione