Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Peqin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Pri 09:17 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Peqin

Disqe kaproll

600 EUR

23 Pri 08:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet ford focus ne gjendje shume te mire

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 10:36 Të tjera  ·  Peqin

Shitet

8 LEK

19 Pri 08:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

❌GOLF 7 LOOK GTI ��

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 10:03 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Peqin

shitet cmim i diskutushem

60 000 EUR

14 Pri 17:31 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Peqin

Bicikleta

110 EUR

13 Pri 21:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Peqin

Shitet makina Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 10:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet ford focus ne gjendje shume te mire

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 21:30 Kafshë në fermë  ·  Peqin

SHITEN BLETE

11 Pri 20:53 Makina  ·  Fiat  ·  Multipla  ·  Peqin

Okazion Fiat multipla 120000 lek

120 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 16:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 12:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Peqin

Okaziooon C220 v2010(arsye mosperdorimi)Diskutueshem

8 000 EUR

08 Pri 01:19 Makina  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Peqin

Shitet volvo XC70

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Peqin

Mercedes Benz

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 19:32 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Kubota  ·  GL260  ·  Peqin

Shitet

9 500 EUR

02 Pri 20:17 Të tjera  ·  Peqin

Disqe dhe goma 16

250 LEK

02 Pri 07:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

��GOLF 5 ��

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:26 Vila  ·  Peqin

Shitet, Vile 2-kateshe, PEQIN

155 000 EUR

29 Mar 18:55 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Peqin

Ford Kuga 2009 4X4 Manual OKAZION

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 19:18 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Carraro  ·  Peqin

Frez carraro 1.85

1 400 EUR

25 Mar 16:38 Të tjera  ·  Peqin

Ps3 slim

160 LEK

25 Mar 11:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Peqin

Passat 1.9 diesel 2003 krah anglez

2 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:05 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Makineri korrëse  ·  Peqin

Motorr korrese

1 LEK

19 Mar 14:42 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Peqin

Ps4

200 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 15:34 Të tjera  ·  Peqin

Shiten blete

1 LEK

16 Mar 13:33 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Peqin

Pjes kembimi per caddy 2008-2012

11 106 EUR

14 Mar 21:08 Të tjera  ·  Peqin

Shitet vaj ulliri peqin

8 LEK

14 Mar 10:09 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Peqin

Okazion Fiat Ducato

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 22:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Peqin

Mercedes benz c300

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 23:28 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Peqin

Okazion

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 16:45 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Peqin

Pune Online

11 Mar 13:14 Të tjera  ·  Peqin

Shtylla betoni

1 LEK

05 Mar 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Peqin

SHITET

2 100 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 20:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Peqin

Volkswagen Passat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 21:47 Të tjera  ·  Peqin

Fabrik vaji

133 EUR

02 Mar 14:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Peqin

Makin ne shitje

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Peqin

Shitete mercedes Benz B-Class

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 19:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 21:51 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  General  ·  Peqin

Shiten rcf 4 pro 6001

2 500 EUR

25 Shk 19:12 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Carraro  ·  Peqin

Shitet Freza CARRARO 1.85

1 400 EUR

25 Shk 15:36 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Peqin

Shitet Freza Carraro 1.85

1 400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione