Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Peqin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Dhj 20:20 Të tjera , Peqin

dfgdfgdfg

24 Dhj 11:36 Të tjera , Peqin

Freze zitori Italjane

18 Dhj 12:47 Makina , Peqin

Shitet makina

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Dhj 02:18 Makina , Peqin

Renault megane

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 13:12 Makina , Peqin

benz

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Dhj 16:33 Makina , Peqin

Ford focus

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:22 Makina , Peqin

Makinë vw

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 11:52 Makina , Peqin

Shitet ford fiesta 1.4 naft

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 15:17 Të tjera , Peqin

Lazer

9 000 EUR

22 Nën 10:25 Makina , Peqin

Golf 6

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Nën 21:31 Makina , Peqin

Mercedes benz e class 270

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 17:00 Makina , Peqin

Okazioon

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Nën 11:46 Makina , Peqin

shez Mercedez auto funeral 1992

6 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 10:46 Makina , Peqin

Super Okazion Makine funerali 250

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 00:34 Motoçikleta (mbi 50cc) Të tjera , Peqin

Shitet

250 LEK

10 Nën 20:11 Të tjera , Peqin

Freze Dore

3 000 EUR

03 Nën 20:07 Makina , Peqin

Okazjonnn��������

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 21:20 Makina , Peqin

Meganne����

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 20:44 Makina , Peqin

Megane ��

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 00:14 Makina , Peqin

SHES ML 320 DISEL

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 11:27 Makina , Peqin

��OKAZION�� SHITET KAMIONCINE

2 200 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 11:20 Makina , Peqin

��OKAZION��Shitet kamioncine

2 200 LEK

18 Tet 17:23 Makina , Peqin

Shitet. Mercedez benz

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 17:35 Makina , Peqin

Wv passat 1.9 tdI

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 19:34 Makina , Peqin

Shitet golf 5 pus

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 12:06 Punë Inxhinieri , Peqin

Ydydyd

01 Tet 12:30 Shtëpi , Peqin

SHITET SHTEPI +TRAUALL

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Tet 12:30 Shtëpi , Peqin

SHITET SHTEPI +TRAUALL 20 miljon lek PROCES LEGALIZIMI

200 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
28 Sht 22:05 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Peqin

John dere 19 50 turbo

12 000 EUR

26 Sht 08:40 Të tjera , Peqin

kelysh kone

50 LEK

25 Sht 14:29 Të tjera , Peqin

Përshendetje

25 Sht 14:28 Makina , Peqin

Mercedes Benz E320 -2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione