Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford - Makina Të gjitha në Peqin

Ford , 82
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Makina,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Makina | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Peqin

Cls 250��2014

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 17:57 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Peqin

Okazion

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 15:12 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Peqin

Fugon ne shtije

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Maj 11:56 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Peqin

FORD RANGER 3.2 LIMITED EDITION

14 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 18:16 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Peqin

FORD RANGER 3.2 LIMITED EDITION

14 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 08:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet ford focus ne gjendje shume te mire

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 10:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet ford focus ne gjendje shume te mire

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Mar 18:55 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Peqin

Ford Kuga 2009 4X4 Manual OKAZION

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 20:05 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Peqin

Ford Kuga 2009

7 300 EUR

25 Jan 17:22 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Peqin

Ford kuga 2009

7 300 EUR

25 Jan 11:28 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Peqin

Okazion!Ford kuga

7 300 EUR

25 Jan 01:49 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Peqin

Okazion!Ford kuga2009

7 300 EUR

25 Jan 01:49 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Peqin

Okazion! Ford kuga2009

7 300 EUR

08 Tet 14:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

Fordi fiesta 1.2 benzin

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 21:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 12:33 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet Ford focus 1.6 Naft

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 17:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet Ford Focus 1.6

1 900 EUR

23 Korr 07:46 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shot ford focus

1 800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 00:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

⛔️Ndrrohen me makin tjeter⛔️

2 596 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:58 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Ford focus

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 00:42 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Peqin

Ford Everest

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 23:28 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

Ford Fiesta

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:18 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

Ford fiesta 1.4 nafte 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 10:53 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 22:25 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Peqin

Ford C Max

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 17:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Okazion ndrrohet shitet

1 780 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 13:20 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet ose ndrrohet

1 780 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Whattsup -0676204674

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 14:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Ford focus

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 12:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet makina

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Dhj 16:33 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Ford focus

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 11:52 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

Shitet ford fiesta 1.4 naft

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 11:20 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Peqin

Ford s max

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Gush 10:29 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Peqin

shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 14:42 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Peqin

shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 14:10 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Peqin

Okazion❗❗shitet ford mondeo 1500€

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 06:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Ford Focus 1.6 Tdi 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:26 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Peqin

Ford S-Max 2.0 Dizel 2007

2 160 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 17:55 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Peqin

Ford transit

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 13:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Ford

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 23:52 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Peqin

Shitet ford c max ne gjendje te mire pune me dogana te pagua

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 08:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

ford

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 21:16 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Peqin

Shitet ford mondeo 1700€ pak i diskutueshem

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 00:56 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

Arsyeja shitjes per mosperdorim.

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 14:56 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

OKAZION!!!! Shitet Ford Fiesta Super Gjendje!!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 13:18 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Peqin

Ford S-max pa dogane

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 15:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Peqin

Shitet c class 220 viti 2010 okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 06:58 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Peqin

Shitet Ford Focus gjendje te mir

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 19:35 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

OKAZION!!!! Shitet Ford Fiesta Super Gjendjee

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:24 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Peqin

Ford fjesta 1.2 bezin gaz manual viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Makina | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione