Peqin

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Peqin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Mar 21:51 ,

Disk ps4

20 EUR

07 Mar 21:43 ,

Ps4

50 LEK

07 Mar 17:16 ,

PEUGEOT 407

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 16:48 ,

Opel Astra dizel

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 19:09 ,

Shes

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 18:00 ,

Shitet Furgon Mercedes 410

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 10:05 ,

Shitet Mercedes-Benz Atego

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Mar 19:29 ,

Mercedes clk 2.7 cope

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 16:00 ,

Nissan Micra

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 22:57 ,

Mercedes-benz

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 09:28 ,

E lire

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Shk 16:09 ,

OKAZION!! Shitet Fiat Punto.

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Shk 19:14 ,

Kombe VW T4

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 10:29 ,

OKAZION !!!

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 15:21 ,

VW Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 21:07 ,

Shenim!

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 12:16 ,

mercedes benz

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 18:24 ,

Golf 5 1.9 nafte

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 18:41 ,

Audi A4

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 14:19 ,

...

1 EUR

30 Jan 08:51 ,

Mitsubishi L 200

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Jan 11:40 ,

Okazjon

2 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 10:52 ,

Okazion fiesta 1.4 nafte 2011.Ndrrohete

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 15:33 ,

Okazion xhevriolet 1.4 benzin gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione