Peqin | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

07 Sht 11:14 ,

Landini

1 000 LEK

12 Korr 14:13 ,

Yanmar f20d

6 300 LEK

25 Qer 23:10 ,

TS354C

3 000 EUR Çmimi me zbritje

16 Qer 11:20 ,

Carraro

29 Pri 22:20 ,

Paskuali

22 Korr 13:01 ,

SHITET ZETOR FORD 5610

12 000 EUR Çmimi me zbritje

24 Qer 12:10 ,

traktor

6 000 EUR Çmimi me zbritje

04 Maj 20:30 ,

Fiat agri 100-90 ne

1 500 000 LEK

18 Mar 15:41 ,

Traktor

07 Mar 11:12 ,

Shitet

123 456 789 LEK

05 Jan 11:38 ,

Shitet per arsye emigrimi

12 500 EUR

03 Jan 10:50 ,

traktor

8 000 EUR

03 Jan 10:29 ,

Ford

8 000 EUR

02 Jan 16:27 ,

Ford

8 000 EUR

30 Qer 10:41 ,

shitet

130 000 LEK

10 Maj 20:52 ,

Traktor

2 000 EUR

10 Maj 19:22 ,

Traktor

1 500 LEK

11 Jan 15:19 ,

Shitet ford 75

10 000 LEK

06 Maj 11:56 ,

Zitor KiotiNë fillim