Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktorë Të gjitha në Peqin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 21:02 Traktorë , Peqin

landini

1 LEK

27 Mar 22:01 Traktorë , Peqin

shitet landini

1 LEK

27 Mar 22:01 Traktorë , Peqin

shitet frez sigma

2 LEK

16 Shk 21:18 Traktorë , Peqin

Okazion me bot sperkatje me turbine

13 800 EUR

05 Shk 18:29 Traktorë , Peqin

Ford 6610 Zetor

4 500 EUR

24 Jan 22:21 Traktorë , Peqin

Zetor

5 000 LEK

01 Dhj 12:04 Traktorë , Peqin

Shitet...! Traktor Kubota GL53CF

8 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Tet 03:25 Traktorë , Peqin

Shitet per arsyje emigrimi

900 LEK

28 Sht 22:05 Traktorë , Peqin

John dere 19 50 turbo

12 000 EUR

31 Korr 16:39 Traktorë , Peqin

Shesim zetor

10 000 EUR

29 Pri 16:30 Traktorë , Peqin

shitet traktori frutteto

10 EUR

14 Mar 22:42 Traktorë , Peqin

Same Aurora 45 Kw

07 Shk 18:40 Traktorë , Peqin

Kerkoj zitor fiatagri 70 90 ose 80 90

26 Jan 20:18 Traktorë , Peqin

Traktor/Zetor Ford model 5610

10 000 EUR

26 Jan 09:42 Traktorë , Peqin

Same minitauro 60

9 000 EUR

23 Dhj 21:22 Traktorë , Peqin

traktor landini globos 80

15 000 EUR

11 Dhj 15:19 Traktorë , Peqin

Goldoni 45

8 000 EUR

06 Nën 19:16 Traktorë , Peqin

Plug

300 LEK

03 Nën 17:03 Traktorë , Peqin

Shitet landini rex Gt 100

15 EUR

30 Tet 19:09 Traktorë , Peqin

Shitet zetor kubota L1 20

28 Tet 08:30 Traktorë , Peqin

Shitet zetori fiat agri 55-56

19 Tet 09:42 Traktorë , Peqin

Fiatagri 80-90

18 200 EUR

11 Sht 20:36 Traktorë , Peqin

Zetor

31 Gush 10:08 Traktorë , Peqin

Case international

7 000 EUR

28 Gush 09:35 Traktorë , Peqin

Shitet.

05 Gush 19:55 Traktorë , Peqin

Freze Dore

3 000 EUR

30 Maj 13:51 Traktorë , Peqin

Traktor ne shitje 35.4

4 000 EUR

09 Maj 10:48 Traktorë , Peqin

��Super okazion Freze maschio italiane

2 200 EUR

21 Pri 00:06 Traktorë , Peqin

Pompe

09 Pri 10:51 Traktorë , Peqin

Traktor ford 4600

8 000 000 LEK

08 Mar 14:51 Traktorë , Peqin

Yanmar f20d

6 300 LEK

26 Jan 13:28 Traktorë , Peqin

gabin landini

16 Jan 21:08 Traktorë , Peqin

Landini

1 000 LEK

12 Jan 14:20 Traktorë , Peqin

Shitet traktor bashke me agregate.

06 Jan 12:48 Traktorë , Peqin

Traktore Belarus

8 000 000 LEK

08 Dhj 10:56 Traktorë , Peqin

Lamborghini

5 800 EUR

26 Tet 16:45 Traktorë , Peqin

Shitet zitor tajshon

2 500 LEK

16 Sht 19:51 Traktorë , Peqin

Okazion !!! Freze maschio 220

2 300 EUR

03 Sht 20:40 Traktorë , Peqin

kerkoj freze 165-170-180cm

17 Korr 10:01 Traktorë , Peqin

kerkoj freze 165.170.180cm

25 Qer 23:10 Traktorë , Peqin

TS354C

3 000 EUR Çmimi me zbritje

16 Qer 11:20 Traktorë , Peqin

Carraro

04 Maj 20:33 Traktorë , Peqin

Traktor 32.4 4x4 me rimoikje

60 000 LEK

29 Pri 22:20 Traktorë , Peqin

Paskuali

01 Pri 20:17 Traktorë , Peqin

fastrit

02 Sht 13:29 Traktorë , Peqin

Mini zitor

2 000 EUR

22 Korr 13:01 Traktorë , Peqin

SHITET ZETOR FORD 5610

12 000 EUR Çmimi me zbritje

24 Qer 12:10 Traktorë , Peqin

traktor

6 000 EUR Çmimi me zbritje

23 Qer 20:18 Traktorë , Peqin

Pompe kermjill super e fuqishme

1 000 EUR

21 Qer 13:06 Traktorë , Peqin

Fiat 100-90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione