Peqin

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Peqin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Shk 16:58 ,

Shitet makina ne gjendje perfekte

450 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 14:35 ,

Shitet makina ne gjendje perfekte

450 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 15:42 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 13:35 ,

Shitet vw golf5

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 13:30 ,

Shitet VW golf 5

2 800 EUR Çmimi me zbritje

03 Shk 04:16 ,

Mercedes-Benz

47 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Shk 15:58 ,

Shiten Disqe 18

600 EUR

27 Jan 10:15 ,

E350

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 20:42 ,

Okazion!!!! Shitet Mercedes Benz E280

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 13:02 ,

Super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 00:58 ,

ne nr me.shkruani vetm ne wchap

25 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 19:15 ,

Gjendje prfekte

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 05:29 ,

Shitet pasat 2 mish benxine

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 21:09 ,

Shitet Opel Frontera 4x4

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 08:38 ,

4x4

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:26 ,

nisan navara

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 19:57 ,

nisan navara

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 13:36 ,

Shes makine Benz ML

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 13:36 ,

Audi A6 naft 2.5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 15:28 ,

Shitet golf 5 plus naft 1.9 21 01 2008 kambjo automatike 97

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Dhj 08:52 ,

shitet per arsye emigrimi

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 21:28 ,

shitet vaj ulliri 1000% bio i ber para nje jave

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 14:29 ,

shitet fugoni

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 09:57 ,

Shitet mercedes benz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 14:37 ,

Shitet Opel Astra Per arsye emigrimi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 10:30 ,

shiten

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione