Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zetor - Traktorë Të gjitha në Peqin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zetor,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Zetor Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Shk 18:29 Traktorë , Peqin

Ford 6610 Zetor

4 500 EUR

24 Jan 22:21 Traktorë , Peqin

Zetor

5 000 LEK

31 Korr 16:39 Traktorë , Peqin

Shesim zetor

10 000 EUR

26 Jan 20:18 Traktorë , Peqin

Traktor/Zetor Ford model 5610

10 000 EUR

11 Sht 20:36 Traktorë , Peqin

Zetor

08 Dhj 10:56 Traktorë , Peqin

Lamborghini

5 800 EUR

26 Tet 16:45 Traktorë , Peqin

Shitet zitor tajshon

2 500 LEK

16 Qer 11:20 Traktorë , Peqin

Carraro

22 Korr 13:01 Traktorë , Peqin

SHITET ZETOR FORD 5610

12 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 11:12 Traktorë , Peqin

Shitet

123 456 789 LEK

30 Qer 10:41 Traktorë , Peqin

shitet

130 000 LEK

28 Shk 10:53 Traktorë , Peqin

zetor Landini

14 LEK

10 Jan 07:26 Traktorë , Peqin

mjete buqesore

14 000 LEK

14 Mar 16:18 Traktorë , Peqin

zetor xhontjer 2650

13 000 EUR

14 Nën 10:12 Traktorë , Peqin

FORD 6600 -87

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zetor | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Zetor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Zetora në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • zetor në kategorinë Traktorë | Fiat
  • Zetor cek në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • zetor në kategorinë Traktorë | Iseki
  • Zetor cek në kategorinë Traktorë | Markë tjetër
  • zetor 4x4 në kategorinë Traktorë | Fiat
  • zetora ne shitjej ne greqi në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Zetor në kategorinë All Category
  • Zetora në kategorinë Traktorë | Kubota

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione