Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Peqin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 10:09 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky , haski

200 LEK

27 Mar 18:41 Makina , Peqin

C220

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 08:31 Makina , Peqin

Nisan note 1.5 nafte 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 12:53 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky ne shitje , haski

200 LEK

24 Mar 20:26 Makina , Peqin

Ford S-Max 2.0 Dizel 2007

2 160 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 20:26 Makina , Peqin

Audi A4 S-line Quattro(4x4)

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 23:37 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky

200 LEK

21 Mar 23:31 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky

200 LEK

21 Mar 17:55 Makina , Peqin

Ford transit

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 15:26 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky

21 Mar 04:26 Makina , Peqin

W203

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 15:36 Makina , Peqin

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 09:59 Makina , Peqin

Reno Scenic 1.9 diesel 1700 euro

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 23:28 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky

200 LEK

16 Mar 23:26 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky

200 LEK

16 Mar 23:24 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky

200 LEK

16 Mar 23:23 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky

200 LEK

16 Mar 23:20 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky

200 LEK

15 Mar 10:14 Makina , Peqin

Saab 9-3 Sport Sedan 1.9 tid

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:47 Të tjera , Peqin

Pajton

550 EUR

13 Mar 11:52 Makina , Peqin

Okazion 5700 euro

5 700 EUR

09 Mar 12:07 Makina , Peqin

Shitet mercedez benz

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 13:39 Makina , Peqin

Ford

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 23:22 Kafshë shtëpiake Qen , Peqin

Qen husky

200 LEK

02 Mar 22:28 Makina , Peqin

EOS. SUPER OKAZIONN������

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 08:19 Makina , Peqin

Okazion

4 800 EUR Çmimi me zbritje

21 Shk 23:06 Makina , Peqin

SHITET JEEP CHEROKEE

6 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 19:51 Makina , Peqin

Dihatsu Terios

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:41 Makina , Peqin

mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 17:41 Makina , Peqin

mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 18:31 Makina , Peqin

VOLVO v50

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 22:35 Makina , Peqin

Shitet pasat

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 10:04 Telefona celular , Peqin

Iphone

200 EUR

05 Shk 14:47 Të tjera , Peqin

Shiten bletë

18 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione