Tropojë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Mar 16:16 ,

Toyota 4Runner

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 19:09 ,

Shesë Audi A3 2.0 TDI 16v 140ps manuell Dizell

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 19:49 ,

Ford explorer

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 18:21 ,

Bmw

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 18:21 ,

Benz

900 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 17:28 ,

Mercedez

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 14:29 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 18:56 ,

Mercedes Benz E 200 kompressor Benzin/Gas 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 12:05 ,

Okazion Lancia Y Vetem per sot

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 08:20 ,

Sprinter 4x4

7 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 18:25 ,

mercedes e250d

111 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 19:52 ,

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 11:24 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 18:48 ,

POLO 1.6 TDI 2010 PA DOGAN KLIMATRONIK BLUE MOTION

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 15:24 ,

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 22:11 ,

Shes VW cadfy

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 20:50 ,

Hyundai galloper

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Jan 22:40 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 21:44 ,

audi a6 okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 14:01 ,

Shitet ose ndrrohet passat

2 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 13:40 ,

test

1 LEK

22 Jan 10:00 ,

Ford Focus 1.0 SCTi

600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Jan 19:33 ,

Ford Galaxy 1.8 TDCI

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 19:09 ,

Shitet Toyota Land Cruiser -06

7 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:42 ,

Mercedes 220 dizel

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione