Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Tropojë

Acura , 3
Aixam , 1
Artega , 1
Audi , 93
BMW , 57
Chevrolet , 4
Chrysler , 2
Citroën , 13
Daihatsu , 2
Dodge , 5
Fiat , 13
Ford , 40
GMC , 3
Honda , 6
Hummer , 1
Hyundai , 7
Isuzu , 7
Jaguar , 1
Jeep , 7
Kia , 3
Lancia , 5
Land Rover , 29
Lexus , 2
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 4
MG , 1
MINI , 2
Mitsubishi , 35
Nissan , 29
Opel , 51
Peugeot , 11
Porsche , 3
Renault , 9
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 4
Škoda , 2
Smart , 2
Suzuki , 5
Toyota , 39
Volvo , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Tropojë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:30 Makina , Tropojë

Golf plus

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:29 Makina , Tropojë

Volkswagen Transporter

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 21:32 Makina , Tropojë

Mercedez c-class

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 09:06 Makina , Tropojë

Shitet passat Ne tropoje

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 09:00 Makina , Tropojë

Shitet Passat Tropoje ne gjendje shum te mir

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 05:18 Makina , Tropojë

Shitet Audi A3 2.0TDI 170HP

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 13:05 Makina , Tropojë

SHITET MERCEDES -BENC

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 17:50 Makina , Tropojë

Nissan Navara 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 09:31 Makina , Tropojë

Golf 5 ne super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 18:12 Makina , Tropojë

Golf 4 Automatic

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 20:37 Makina , Tropojë

Golf 4 benzine

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 15:20 Makina , Tropojë

Toyota ylber

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 20:37 Makina , Tropojë

MERCEDEZ ML 320 4 MATIC

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 17:43 Makina , Tropojë

Shitet Mitsubishi Pajero Sport 2002

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 12:47 Makina , Tropojë

E350 CDI AMG LINE 2011

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 18:32 Makina , Tropojë

Mercedes cls 350

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Sht 16:34 Makina , Tropojë

Shitet per arsye Mos perdorimi.

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 12:46 Makina , Tropojë

2016 Bmw Grand Tourer 7 ulse, automatik, LED,Facelift

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 18:06 Makina , Tropojë

Ford Transit 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 07:03 Makina , Tropojë

okazion BMW E90 look M3

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Gush 13:20 Makina , Tropojë

VW TOURAN

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 07:53 Makina , Tropojë

Shitet polo2011

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:13 Makina , Tropojë

Land rover Td5

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 14:52 Makina , Tropojë

Golf 4 4x4

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Gush 00:48 Makina , Tropojë

OKAZION!!

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 20:30 Makina , Tropojë

Shitet mercedes 0689238633

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Gush 21:12 Makina , Tropojë

AUdI A4 2009 1.8 T

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 22:53 Makina , Tropojë

Shitet mercedes

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Gush 21:48 Makina , Tropojë

Lincoln Navigator 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Korr 18:47 Makina , Tropojë

Mercedes-benz

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 21:46 Makina , Tropojë

shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 14:24 Makina , Tropojë

Shitet Mercedes Benz C270

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 17:24 Makina , Tropojë

Shitet Audi 3.0 Quatro

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 11:10 Makina , Tropojë

Passat 3C

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 10:29 Makina , Tropojë

Toyota Rav4 tropoje

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 14:47 Makina , Tropojë

Golf 1.9 TDI 2006 Euro 4

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 17:40 Makina , Tropojë

Bmw x5 3.0d

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 22:32 Makina , Tropojë

Golf 5 2.0 4x4

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 14:00 Makina , Tropojë

Okazion Sprinter 220cdi

7 500 EUR

13 Qer 09:27 Makina , Tropojë

ML 320 Benzin-gaz

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 00:22 Makina , Tropojë

Opel Astra 1.7 diesel (2008)

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 00:22 Makina , Tropojë

Opel Astra 1.7 diesel (2008)

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 21:28 Makina , Tropojë

Mercedes Benz (Fugon) , 2.0 Diesel, i vitit 1996

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 16:38 Makina , Tropojë

Shes

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 00:54 Makina , Tropojë

Opel Insignia automatik CTDI 2.0, 2014 , KOSOVË

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 22:24 Makina , Tropojë

Audi

111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Maj 12:52 Makina , Tropojë

AUDI Q5

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Maj 22:46 Makina , Tropojë

SHITET GL 350 ⁉️⁉️

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 00:33 Makina , Tropojë

Rrimork per makine

700 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 23:03 Makina , Tropojë

BMW X5

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione