Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tropojë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tropojë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:39 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tropojë

Goma 235 50 18 kontinental

7 000 LEK

Sot 09:06 Makina , Tropojë

Shitet passat Ne tropoje

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:00 Makina , Tropojë

Shitet Passat Tropoje ne gjendje shum te mir

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:15 Tokë/Fusha dhe farma , Tropojë

Toke per shitje

80 000 EUR

21 Sht 21:01 Të tjera , Tropojë

gur te cmuar

20 Sht 18:12 Apartamente , Tropojë

��Apartament 2+1 me qera prane stadiumi air albania

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Sht 10:30 Të tjera , Tropojë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

20 Sht 05:18 Makina , Tropojë

Shitet Audi A3 2.0TDI 170HP

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 13:05 Makina , Tropojë

SHITET MERCEDES -BENC

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 17:34 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Tropojë

Shiten Mjetet bujqesore

9 500 EUR

17 Sht 13:39 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Tropojë

Shiten Mjetet bujqesore

9 500 EUR

16 Sht 17:50 Makina , Tropojë

Nissan Navara 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 12:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Tropojë

Dollap salloni

200 EUR

16 Sht 09:31 Makina , Tropojë

Golf 5 ne super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 18:12 Makina , Tropojë

Golf 4 Automatic

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 10:22 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tropojë

Goma @ ,,,,

10 EUR

15 Sht 10:20 Makina dhe Vegla , Tropojë

Mjete pune

14 Sht 07:20 Dhoma , Tropojë

Vizito Korcen, qendrimi me super cmim

13 Sht 20:37 Makina , Tropojë

Golf 4 benzine

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 15:20 Makina , Tropojë

Toyota ylber

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 20:37 Makina , Tropojë

MERCEDEZ ML 320 4 MATIC

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 17:43 Makina , Tropojë

Shitet Mitsubishi Pajero Sport 2002

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 12:47 Makina , Tropojë

E350 CDI AMG LINE 2011

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 18:32 Makina , Tropojë

Mercedes cls 350

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Sht 16:34 Makina , Tropojë

Shitet per arsye Mos perdorimi.

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 12:46 Makina , Tropojë

2016 Bmw Grand Tourer 7 ulse, automatik, LED,Facelift

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 18:06 Makina , Tropojë

Ford Transit 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 07:03 Makina , Tropojë

okazion BMW E90 look M3

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Gush 13:20 Makina , Tropojë

VW TOURAN

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 12:34 Apartamente , Tropojë

Apartament 1+1, per qira! Bllok

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Gush 07:53 Makina , Tropojë

Shitet polo2011

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 23:44 Makina dhe Vegla , Tropojë

Motorre sharra

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione