Tropojë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Dhj 18:48 ,

Opel

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 18:17 ,

Sprinter

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Nën 12:30 ,

Mercedes 123

4 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 12:30 ,

G klas

6 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 08:27 ,

Shitet makina

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 10:53 ,

AUDI A4 1.9 TD I e kuqe

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 13:39 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 09:10 ,

ISUZU V6 3.2

3 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 19:23 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 19:11 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
22 Nën 10:33 ,

audi a4 2002 1700€

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 22:29 ,

��Shitet Ml320 4 matic super full��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 11:15 ,

SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 200 CDI W 203

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 13:55 ,

Apartament 2+1 per qera tek Komuna Parisit

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Nën 09:10 ,

shitet ndrrohet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 12:33 ,

Vw PASSAT 2.0 Tdi

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:01 ,

VW Passat dizel

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 20:40 ,

Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 18:19 ,

Vw Passat

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 13:38 ,

Shitet c200 EVO 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 11:26 ,

Ford Fucus Titanium 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 00:57 ,

Touran

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 10:53 ,

Peugeot 308 1.6 16v Automatic 95 mi KM

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Nën 11:35 ,

Passat

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 10:37 ,

Benzine -Gaz

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Nën 09:42 ,

CLK 2.4 KUPE. CMIMI 4500 EURO I DISKUTUSHEM

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 20:57 ,

Mercedes-Benz

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 19:04 ,

Shitet karikues Samsungu

120 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 18:24 ,

Audi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 02:59 ,

shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 23:22 ,

AUTO GO FAST

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Tet 15:33 ,

shitet mercedes c200 EVO

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 14:53 ,

AUDI A4

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 19:40 ,

AUDI A4 1.9 TD I e kuqe

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 19:12 ,

Mercedes- benz e220

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 12:30 ,

blej makina

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione