Golf 4 | Tropojë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Makina,ose vendndodhje Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Makina | Tropojë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 21:23 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 14:53 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 20:04 ,

Golf 4

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Pri 11:31 ,

Okazion Golf 4

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 19:13 ,

Shes golf 4 1.9tdi ose nderroj me 4x4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 15:02 ,

VW Golf 4 dizel 2003

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 21:47 ,

Shitet ose nderrohet me golf 4 katerdyersh.

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 15:37 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 22:51 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 11:41 ,

Vw golf 4 1.9

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 19:42 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 19:41 ,

Golf IV TDI

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 15:06 ,

Golf 6 2012

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 12:44 ,

VW Golf V

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 12:20 ,

Shitet Golf 5

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 15:24 ,

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 13:23 ,

Golf4

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 13:09 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 14:21 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 10:28 ,

Golf 4

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Korr 21:53 ,

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Korr 23:15 ,

VW Golf 4

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 22:58 ,

VW Golf 4 super gjendje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 14:21 ,

Shifter

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 17:38 ,

Shitet Celes per Golf 4

40 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 18:02 ,

golf 4

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 22:26 ,

VW Golf 4 dizel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 09:23 ,

VW Golf 4 -02

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 09:36 ,

GOLF 4

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 09:44 ,

VW Golf 4 1.9 tdi -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 12:55 ,

VW Golf 3 1.9 diesel -97

2 500 EUR

25 Maj 21:13 ,

VW Golf 4 -04

5 000 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Makina | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione