Tropojë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 15:08 ,

Mercedes Benz 220

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 15:15 ,

C350 cdi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 21:32 ,

Ferrari

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 10:47 ,

Iphone

50 EUR

08 Qer 15:42 ,

Urgjent shitet Opel Meriva 1.7 CDTI

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 12:44 ,

VW Golf V

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 12:20 ,

Shitet Golf 5

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 16:23 ,

shes audi A6

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 12:42 ,

Volvo XC90

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 21:31 ,

Shitet Sharan 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 14:48 ,

Nissan Micra Benzin-gaz OKAZION

2 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 18:44 ,

Shitet CLS 350 AMG Line, Viti 2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 07:18 ,

c clas 220 okazion

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 04:06 ,

Toyota

6 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 20:28 ,

Shitet Kamioni

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 16:31 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:07 ,

Mercedes ML 270 dizel

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:15 ,

Lamborghini Gallardo ��

65 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Maj 17:37 ,

U SHIT

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 14:40 ,

USHIT

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 11:20 ,

E clas 211 okazion

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:36 ,

Fiat 6+1 Okazion

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:37 ,

Ford Focus

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 22:37 ,

Mercedes ml 270 dizel

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 21:49 ,

Super

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 11:56 ,

Shitet Audi A3 ndodhet ne gjermani cmimi 6000 Euro

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 00:37 ,

usta

50 EUR

27 Pri 21:17 ,

Audi A6 dizel

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 22:58 ,

Audi a3 2009 Automatik makina ndodhet ne gjermani

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 15:56 ,

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione