Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lancia Ypsilon ne Shitje | Njofitmet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Lancia Ypsilon ne Shitje te perdorur apo te ri. BLej Lancia Ypsilon me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Lancia Ypsilon ia nga modelet e ndryshme si Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 01:12 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2 16V Platino

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:12 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2 8V Platino

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon viti 2010 1.4 benzin-gas

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2 8V Platino viti 2003

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:09 Dyqani Makina , Fier

Lancia Ypsilon 1.4 benzin-gas 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:06 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2 benzin-gas viti 2010

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2 viti 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.3 MJT

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:59 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.3 MJT MomoDesign

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:56 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Lancia Ypsilon 1.3 mjt

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:56 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2i viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2i

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:21 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA YPSILON, VITI 11/2011, AUTOMATIKE, MOTORR 0.9 BENZINE

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:32 Dyqani Makina , Vlorë

LANCIA YPSILON 2007 1.3 AUTO PENTA

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:41 Makina , Durrës

Lancia ypsilon automat

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:02 Makina , Durrës

✅Okazion 1000€✅

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 15:31 Makina , Durrës

Shitje makine

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 22:48 Makina , Fier

Lancia 1.4 gaz benzn.viti 2011

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 11:19 Makina , Tiranë

Lancia automat 2800 ero benxin 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Sht 18:52 Makina , Vlorë

Lania Ypsilon Gaz Benzin

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 16:37 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon 1.2 gaz/benzine

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 17:17 Makina , Fier

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 11:13 Makina , Durrës

Lancia

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 07:21 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

4 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 17:20 Makina , Fier

Lancia Ypilon 2007

2 800 EUR

12 Sht 03:03 Makina , Fier

Shitet Lancia Ypsilon

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 16:54 Makina , Korçë

Shitet makina

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 11:01 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 17:24 Makina , Berat

Lancia Ypsilon 1.3 multijet gold Start&Stop

4 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:11 Makina , Tiranë

LANCIA YPSILON✓KAMBJO AUTOMAT✓1.3 NAFTE✓VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 22:46 Makina , Fier

Lancia ypsilon 1.2 2011

2 500 EUR Çmimi me zbritje

17 Gush 08:26 Makina , Tiranë

Lancia automat benxine1,3 viti 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Gush 22:04 Makina , Vlorë

Shitet/Nderrohet Lancia Ypsilon 1.2 Gaz&Benzin

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 22:01 Makina , Tiranë

LANCIA YPSILON -04

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 11:30 Makina , Tiranë

OKAZION LANCIA 1.3 NAFTE

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:42 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 23:39 Makina , Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 21:44 Makina , Tiranë

Lancia viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 17:48 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Ypsilon 2009 Benzine/Gaz

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 10:14 Makina , Tiranë

Lancia ypsilon. Benzine automat panorama!!!@

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 20:27 Makina , Tiranë

shitet

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 11:35 Makina , Tiranë

LANCIA Y 1.2 BENZINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Qer 10:38 Makina , Durrës

Lancia Ypsilon 1.3 Nafte AUTOMATIKE 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:45 Makina , Tiranë

Lancia viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Qer 18:50 Makina , Tiranë

Lancia viti 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Qer 00:22 Makina , Tiranë

Lancia viti 2007

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Qer 11:55 Makina , Fier

SHITET MAKINA OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 17:04 Makina , Fier

Okazion!! Lancia y

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:08 Makina , Berat

Shitet Okazjon Gas&Benzin 1,2 Manuale

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Nese jeni duke kerkuar per Lancia Ypsilon ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej Lancia Ypsilon ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Lancia Ypsilon me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Lancia Ypsilon nga modelet e ndryshme si: Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Lancia Ypsilon ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Lancia Ypsilon ne MerrJep.al


Nese keni Lancia Ypsilon qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione