Tropojë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Tet 20:07 ,

Pjes per kerre kosove Gjilan

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 19:47 ,

Pjes per kerre kosove Gjilan

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 20:09 ,

Mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 16:47 ,

Touran 2.0 TDI 2005 Euro 4 Pa Dogan��:

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 09:45 ,

Shitet Vetura Citroen

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 13:34 ,

Shitet E211 Evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 14:41 ,

Opel Astra

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 07:56 ,

Mercedes ml320

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 20:04 ,

Audi A6

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 19:03 ,

SHITET VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 20:29 ,

Benc 220

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 20:09 ,

Iphone 7+ 32Gb

33 500 LEK

11 Sht 21:09 ,

Nissan

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 15:19 ,

Shitet

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Sht 21:10 ,

Micubish Pajero

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 18:28 ,

Audi Q5 2.0 TDI . OKAZION !

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 14:44 ,

passat

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 13:04 ,

Passat

2 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 21:11 ,

bmw seria 5 e 39 viti 2000

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 08:22 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 16:20 ,

Bmw x5

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 14:52 ,

Shitet Golf4 viti 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 10:28 ,

Bmw X5

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 13:41 ,

Volswagen caddy

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 19:55 ,

Shitet ose nerohet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 23:04 ,

Audi a4

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione