Tropojë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Gush 13:38 ,

Seat altea

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Gush 10:15 ,

iPhone 6a

70 EUR

02 Gush 20:33 ,

Shitet Porsche cayennne S 4.5

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 23:54 ,

NISSAN PATROL 3.2 NAFTE 98

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 15:59 ,

Toyota aygo 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 12:18 ,

mercedez benz 190

850 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 23:18 ,

Chrysler-sebring 2.7

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 14:59 ,

Iphone 7+ 32GB

32 900 LEK

14 Korr 00:34 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 15:06 ,

Golf 6 2012

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 18:06 ,

Shitje toke

200 000 EUR

08 Korr 18:28 ,

Benz

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 16:19 ,

Ford Galaxy benzin+gaz

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 16:07 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Korr 15:37 ,

Shitet hyundai santafe

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 22:10 ,

micubish 4x4

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 21:30 ,

Shes Mercedes Benz E 220 Cdi Avangard

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 14:41 ,

OKAZION

750 LEK

Viti: 2002
29 Qer 13:28 ,

Toyota Yaris 1.3 Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 10:24 ,

SHITET AUDI A4

750 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Qer 13:21 ,

Ford fiesta 1.4

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 11:49 ,

Hyundai 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 07:08 ,

Urgjent shitet Opel Meriva 1.7 CDTI

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:38 ,

Shitet Audi a3 Sportback.

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 21:10 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Qer 08:34 ,

Shitet ML-270

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 12:46 ,

Mercedes e clas 320

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 15:08 ,

Mercedes Benz 220

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 15:15 ,

C350 cdi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 21:32 ,

Ferrari

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 10:47 ,

Iphone

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione