Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Land Rover Range Rover Velar Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Land Rover Range Rover Velar | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

��2018 - RANGE ROVER VELAR D300 R-DYNAMIC SE

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Shitet Velar 3.0 R-Dinamic

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 3.0 HSE

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 02:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

��2018 - RANGE ROVER VELAR D300 R-DYNAMIC SE

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Shitet Velar 3.0 R-Dinamic

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 3.0 HSE

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range rover velar 2018 2.0 nafte dynamic 170.000 km 240 Hp

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 19:25 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 3.0D R_Dynamic

52 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:32 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2.0d R-Dynamic HSE Black & White

37 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:56 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

VELAR 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:01 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar R-Dynamic 3.0 nafte

43 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Maj 12:33 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

3 NE NJE SUPER CMIM /SHITEN / NDERROHEN OSE SHITEN TEK

70 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online Shitësit të Besuar
25 Maj 16:09 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

RANGE ROVER VELAR/ 2019 / FULL OPTION

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
25 Maj 12:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

2018 RANGE ROVER VELAR 2.0 NAFTE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 14:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Elbasan

Okazion VELAR 2018 R DYNAMIC

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 06:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Super Okazion Range Rover Velar

32 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 10:14 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range rover velar P380HSE

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 16:24 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range rover velar 2018 2.0 nafte dynamic 170.000 km 240 Hp

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
14 Maj 23:26 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar R-Dynamic HSE 2018

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Maj 14:48 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar•Viti 2017•Full Option

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 19:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Shitet Range Rover Velar 2.0 2018

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 17:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Okazion range rover velar 2018

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 12:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

SUPER CMIM! RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC /NAFTE2018

99 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
06 Maj 19:15 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar

37 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 19:02 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar 2.0 viti 2018 75.000 km

50 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Pri 13:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Berat

Range rover velar D300

54 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 13:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar

37 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 21:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Land Rover Range Rover Velar -18 3.0 300D

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 12:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

RANGE VELAR - R DYNAMIC - 2018

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 11:42 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Shitet Range Rover Velar 2.0 R-Dyanamic s

53 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Mar 13:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Nderrohet me apartament Range Rover Velar

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 18:58 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Elbasan

Range Rover Velar

52 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 10:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range rover

44 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Mar 16:16 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Shes range rover velar

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 09:31 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar D300 HSE LIMITED EDITION

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 09:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar D300 HSE

49 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Shk 17:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2023 R Dynamic

72 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 14:03 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Krujë

LAND ROVER VELAR MUNDESI NDERRIMI ME GL VITI 2015

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 16:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar 2.0 Nafte / Viti 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Shk 11:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar D300 HSE LIMITED EDITION

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 21:05 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Vlorë

Shitet

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 17:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Jan 19:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Jan 22:03 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

❗️SHITET RANGE ROVER VELAR 2018❗️

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 17:47 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar

47 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Jan 11:34 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2023 R-Dynamic

72 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 16:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar

48 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Dhj 02:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar R-DYNAMIC

39 900 EUR

01 Dhj 10:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar R Dynamic sapoardhur

42 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 23:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar

36 000 EUR

26 Nën 13:34 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar 2018 300d

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Nën 23:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar 2020 , 119 min kilometra

40 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Nën 17:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Vlorë

Okazion rang rover velar full opsion mundesi nderimi

52 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Land Rover Range Rover Velar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione