Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Devoll

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Devoll ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:12 Makina , Devoll

Okazion

1 234 567 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 04:46 Të tjera , Devoll

dfsdfdsf

7 310 LEK

28 Nën 09:56 Telefona celular , Devoll

Iphone 14 pro max (PROMO)

850 EUR

27 Nën 19:34 Makina , Devoll

Audi Q5

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 21:29 Makina , Devoll

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 21:09 Makina , Devoll

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 11:06 Makina , Devoll

MERCEDES BENZ C300 4MATIC SUPER GJENDJE OKAZION ME TARGA

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 11:06 Makina , Devoll

MERCEDES BENZ C300 4MATIC 2011 SUPER OKAZION ME TARGA

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 18:42 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Devoll

okazion

22 Nën 16:00 Makina bujqësore dhe pyllore Makina lidhëse , Devoll

Welger 730

10 EUR

22 Nën 05:16 Makina , Devoll

Devoll

20 Nën 22:30 Makina , Devoll

MB 190D

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Nën 12:44 Makina , Devoll

Shitet makina

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 16:20 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Devoll

Shiten plugjet

17 Nën 12:39 Makina , Devoll

OKAZION MERCEDES BENZ S550 BITURBO

15 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Nën 18:35 Makina , Devoll

Mercedes benz. C 200

4 500 EUR

11 Nën 09:43 Makina , Devoll

Okazion

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 13:33 Të tjera , Devoll

shitet tartuf i fresket

08 Nën 17:42 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Devoll

Honda

500 LEK

07 Nën 14:33 Makina , Devoll

Shiten

60 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 09:36 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Devoll

Audi A6

07 Nën 09:16 Makina , Devoll

Okazion 1.3 benzine

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 09:15 Shërbime Të tjera , Devoll

3fpvp

100 EUR

06 Nën 00:55 Të tjera , Devoll

Shitet Pjekese Pulash

30 000 LEK

05 Nën 18:15 Makina , Devoll

Shitet ose nderohet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 15:07 Të tjera , Devoll

MJALT ORGANIK NGA DEVOLLI

05 Nën 14:51 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Devoll

JOHN DEERE 6410

05 Nën 12:34 Makina , Devoll

Mercedes benz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 05:44 Të tjera , Devoll

sdfdsfsd

21 845 LEK

02 Nën 19:34 Makina , Devoll

Mercedes benz E240 benzin/gaz

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 09:45 Pjesë këmbimi Të tjera , Devoll

Opel vivaro ECU

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione