Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Model Tjeter Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Samsung Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:39 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Samsung 32 polsh

180 LEK

Dje 10:47 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes TV GRUDING 55 Pol

285 EUR

Dje 08:31 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung 55 2023

650 EUR Çmimi me zbritje

Dje 08:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung TV

380 EUR Çmimi me zbritje

06 Qer 10:57 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet televizor Samsung 40 polsh

200 000 LEK

24 Maj 18:08 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung 48"

220 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 13:13 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Televizor Samsung 50 4k

200 LEK

16 Maj 20:56 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung 49 48 inc

220 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 23:54 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Samsung 37"

12 000 LEK

30 Pri 06:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung Smart Monitor M5 27'

200 EUR

30 Pri 06:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung Smart Monitor M5 27'

200 EUR

30 Pri 06:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung Smart Monitor M5 27'

200 EUR

30 Pri 06:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung Smart Monitor M5 27'

200 EUR

26 Pri 17:20 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung

70 EUR

22 Pri 10:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG UHD 60” OKAZION

350 EUR

17 Pri 18:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor

90 EUR

30 Jan 21:02 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Tv Samsung

270 000 LEK

26 Jan 22:55 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet Samsung TV 29" Slim Fit

50 EUR

25 Jan 18:51 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Super çmim!

400 EUR

25 Jan 15:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet!

495 EUR Çmimi me zbritje

19 Jan 17:54 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Samsung 55inch Smart 4k

700 EUR

18 Jan 10:34 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Smart 50 polesh i ri me garanci

1 LEK Çmimi me zbritje

03 Jan 18:08 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung 43"

43 990 LEK

17 Dhj 14:53 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Monitor Odyssey G7 32inch 240hz

460 EUR

09 Dhj 17:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Televizor Samsung 55 inch

1 350 EUR

01 Dhj 06:04 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet televizor Samsung 40 polsh

200 000 LEK

15 Nën 13:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Samsung 55

450 EUR

28 Sht 13:49 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Tv samsung 40 inch

200 EUR

27 Sht 15:14 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor 21' 2 cope 100 mij leke

10 000 LEK

08 Sht 16:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Monitor Gaming Samsung me hark

17 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Gush 09:26 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Tv pllaka elektronike

35 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Samsung Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione