okazion | Devoll | Automjete | Makina

Opel , 8
Ford , 4
Audi , 4
Fiat , 3
Peugeot , 3
Renault , 3
Seat , 2
BMW , 1
Citroën , 1
Daewoo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Makina,ose vendndodhje Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Makina | Devoll ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:11 ,

Okazion per fundjave

1 800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 13:02 ,

Renault Clio.1.5Naft.2004.Manual.Okazion.1.500€

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 23:10 ,

Bmw

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 22:34 ,

Okazion!!!✅

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 10:58 ,

OKAZION ��$$$AUDI A4 SUPER GJENDJE$$$��

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 21:33 ,

Okazion

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 10:09 ,

Mercedes OKAZION

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 13:29 ,

Pjesë per w202 cdi 220

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 15:51 ,

SHITET OKAZION

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Nën 10:44 ,

Mercedes benz c220

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 11:21 ,

OPEL ASTRA 1.4 BENZINE

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 12:32 ,

Okazion... Polo viti 2000 me portobagazh 1.9 sdi

1 440 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 12:52 ,

OKAZION

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 20:04 ,

Peugot 306 1.9 Diesel okazion

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 10:30 ,

Ford focus OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 22:55 ,

Okazion!!

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 21:00 ,

Okazion

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 20:07 ,

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Sht 20:30 ,

Okazion Opel zafira

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 22:10 ,

Okazion opel zafira

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 21:57 ,

Okazion opel zafira

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 11:50 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 13:57 ,

Golf 2 OKAZION

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 08:32 ,

Okazion

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 15:06 ,

Audi a6

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:04 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 12:48 ,

Okazion

22 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 14:21 ,

Shitet Ford Focus 2001 Okazion

2 300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 14:53 ,

okazion

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Jan 20:26 ,

Okazion

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 18:08 ,

okazion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Nën 21:36 ,

FORD FOCUS OKAZION URJGENT

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 20:25 ,

Okazion ne gjendje super

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Dhj 23:02 ,

renault clio

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 13:12 ,

OKAZION benz 200

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 21:29 ,

Okazion

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 10:35 ,

Okazion Opel Zafira -03

3 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 19:25 ,

Alfa Romeo 146 perfekte -95

1 400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 15:12 ,

Okazion Citroen C5 automat -04

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 14:14 ,

Okazion E200 vetem 2200€

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 14:02 ,

okazion E220 Automatik 3000€

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 16:57 ,

Peugeot 206

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Makina | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione