Devoll | Automjete | Makina

Acura , 4
Alpina , 1
Audi , 32
BMW , 25
Chrysler , 2
Citroën , 8
Daewoo , 3
Dodge , 1
Fiat , 14
Ford , 45
Honda , 2
Hyundai , 4
Jeep , 3
Lancia , 4
Lincoln , 1
Mazda , 7
MINI , 2
Mitsubishi , 10
Nissan , 16
Opel , 45
Peugeot , 15
Renault , 17
Rover , 2
Seat , 5
Škoda , 4
Smart , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 4
Toyota , 18
Volvo , 6
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Devoll ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:15 ,

Shes fordin okazion

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 13:17 ,

Mercedes

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 10:56 ,

Okazion

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 11:47 ,

OPEL VECTRA FULL

Historiku i makinës

2 890 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 22:04 ,

Audi A4 2018

Historiku i makinës

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Qer 23:04 ,

Shitet mercedes benz vario 609

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
31 Maj 17:40 ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:53 ,

BMW 320

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 09:50 ,

Shitet Mercedes-Benz C220 Naft

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 18:33 ,

Touareg

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 08:40 ,

Golf4

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 22:06 ,

Shitet Mercedes Benz

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 20:05 ,

Shitet makina per arsye emigrimi

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 14:57 ,

Mercedes benz

Historiku i makinës

2 950 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 20:02 ,

Shitet 5 mij euro

Historiku i makinës

5 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 13:30 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 16:36 ,

Polo

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:30 ,

Shitet makina Mercedes Benz 200 Compresor

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 08:49 ,

Nissan per pjese

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Maj 22:15 ,

SUPER GJENDJE $$$AUDI A4 $$$ BENZINE + GAZ 1.8

Historiku i makinës

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 13:59 ,

Gjendje shum te mir

Historiku i makinës

1 500 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 21:41 ,

Benz

Historiku i makinës

1 600 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 13:02 ,

Renault Clio.1.5Naft.2004.Manual.Okazion.1.500€

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 13:07 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 12:07 ,

Pjes kembimi

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 12:06 ,

Golf 5 2.0 nafte pjese kembimi

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 23:10 ,

Bmw

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 03:37 ,

Shitet

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 09:54 ,

mercedez

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 08:31 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Pri 22:34 ,

Okazion!!!✅

Historiku i makinës

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 19:55 ,

Futja pordhes

Historiku i makinës

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Pri 10:12 ,

shitet

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 20:04 ,

Makina perfekte

Historiku i makinës

2 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 15:31 ,

Shitet Opel Astra

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:58 ,

OKAZION ��$$$AUDI A4 SUPER GJENDJE$$$��

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 22:54 ,

SUPER GJENDJE !AUDI A4 1.9 TDI !MUNDESI NDRIMI!!

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:33 ,

Okazion

Historiku i makinës

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 21:46 ,

Citroen Xsara Picasso 2003

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 21:56 ,

Nisan Almera

Historiku i makinës

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 12:45 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Pri 21:12 ,

Opel 6+1

Historiku i makinës

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 14:36 ,

shitet

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:40 ,

Subaru Legacy Viti 2010

Historiku i makinës

799 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:39 ,

Citroën

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 13:02 ,

Shitet 2 m euro

Historiku i makinës

200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 00:53 ,

Audi Q5 2.0 TDI 177 ch Quattro S Line

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Mar 08:29 ,

Shitet Volvo 50

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 06:02 ,

Shitet Sharon

Historiku i makinës

3 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 22:11 ,

Shitet Sharan

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione