Devoll | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

23 Nën 20:51 ,

Massey ferguson 595

10 000 EUR

17 Nën 16:55 ,

Vitio pompe sperkatje

800 EUR

12 Nën 18:48 ,

Goma per traktor

300 EUR

12 Nën 15:27 ,

Rimorkio me vet-shkarkim

1 000 EUR

29 Tet 05:00 ,

Shitet plugu

70 EUR

10 Tet 11:06 ,

Shitet zetor Cek

3 500 EUR

28 Sht 20:31 ,

Kneverland

25 Sht 22:56 ,

Shitet

8 000 EUR

25 Sht 16:53 ,

Disk 30 sahane

2 800 EUR

21 Sht 08:54 ,

Rimorce

19 Sht 17:20 ,

Traktor

1 500 LEK

16 Sht 19:14 ,

Traktor Belarus +plug

3 500 000 LEK

21 Gush 10:33 ,

Traktor landini 10000s

1 900 000 LEK

01 Gush 11:25 ,

Fiat Agri 70-90

12 000 000 LEK

08 Korr 09:47 ,

Kubota 18

4 000 000 LEK

01 Korr 14:12 ,

Ford 7910

17 500 000 LEK

28 Qer 20:42 ,

Nardi

1 LEK

19 Qer 13:34 ,

traktor rimorke

200 000 LEK

31 Maj 22:11 ,

Welger 71

1 LEK

26 Maj 16:34 ,

shitet

7 000 EUR

18 Maj 21:00 ,

Rimorke

200 LEK

10 Maj 16:20 ,

Shitet

1 500 EUR

29 Pri 14:27 ,

Traktor

27 Pri 20:32 ,

Lese 240 Cm

450 EUR

27 Pri 20:32 ,

Nardi otman

20 EUR

01 Pri 16:04 ,

Plug Belarusi

1 000 EUR

01 Pri 15:53 ,

Lese 240 cm

450 EURNë fillim