C | Devoll | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C,kategori Makina,ose vendndodhje Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C Të gjitha | Makina | Devoll ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 09:54 ,

mercedez

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 18:14 ,

Toyota Yaris 1,5-Dual-VVT-iE style

10 350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Jan 11:51 ,

shitet

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 12:34 ,

Mercedes-Benz

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 16:17 ,

C class 220/Fundi 2003

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 15:16 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 14:38 ,

C class w203

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 22:05 ,

Mercedez benz c class 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 14:04 ,

C-class

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 15:14 ,

Mercedez benz viti 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 22:17 ,

Mercedes Benz C-class

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 20:00 ,

Mercedes-Benz C-class

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 12:49 ,

C-klass 220

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 19:49 ,

Mercedez-benz

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 17:32 ,

Benz 220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 15:33 ,

mercedez benz c-klas 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Korr 15:21 ,

mercedez benz 220 c-clas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 21:21 ,

C class

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Jan 21:11 ,

Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 15:31 ,

Mercedez c 220

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 08:53 ,

C klas 203 180

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 18:36 ,

mercedes

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 17:02 ,

Mecedes A class 140 benzin -00

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C | Të gjitha | Makina | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione