Devoll

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Devoll ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Shk 18:34 ,

Shitet Apartament ne Bilisht

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
03 Shk 11:25 ,

Shitet

12 000 000 LEK

30 Jan 19:20 ,

Shitet + ndrim.me foristradë me 4 dyer me karoceri.

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 14:26 ,

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:44 ,

Dodge

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 18:14 ,

Toyota Yaris 1,5-Dual-VVT-iE style

10 350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Jan 21:11 ,

Cgbv

4 444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Jan 10:09 ,

Mercedes OKAZION

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 14:17 ,

Mitsubishi l 200.nafë 2.5.letrat të prea për një vit.

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 13:31 ,

Gjendje prfekte

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 11:51 ,

shitet

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 18:43 ,

Shitet.6700 euro

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 12:02 ,

Shitet benz c220 elegance

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 11:49 ,

Sandri

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 20:50 ,

Shitet Mercedes Benz E 270 Diesel 2002

250 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Jan 17:31 ,

111

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Jan 05:11 ,

TOYOTA

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 05:09 ,

Opel corsa

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 13:07 ,

Shitet shtepi te ish reparti ushtarak bilisht

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione