Devoll

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Devoll ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Dhj 18:07 ,

Shes fordin 3700 euro i diskutueshëm

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 20:50 ,

Shes fordin 3700 euro i diskutueshëm

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 16:20 ,

Ose Ndrime

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 14:08 ,

Volvo S90 D4 Geartronic Inscription Euro6dT Navi Kamera

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Dhj 14:08 ,

Skoda Superb Ambition 2.0 TDI XENON NAVI DSG

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Dhj 13:59 ,

Peugeot 5008 ACTIVE 1.6 BLUE HDI SHZ KAMERA NAVI 7 SITZE

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Dhj 12:48 ,

TOYOTA MATRIX

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Dhj 20:57 ,

Shtepi banimi

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
01 Dhj 08:54 ,

Opel Corsa

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 08:27 ,

Shes fordin 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 20:48 ,

Shes ford focus dhjetor 2010 makina ndodhet në shqiperi

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 14:55 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 15:51 ,

SHITET OKAZION

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 13:47 ,

GAZ+Benzine 1.8

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 15:55 ,

Shitet mercedez benz

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 11:47 ,

Shitet Opel Meriva

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 16:35 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 14:07 ,

Okazion shitet bilardo

175 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione