Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shitet e perplasur | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 64

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet e perplasur,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shitet e perplasur Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Tet 09:39 Makina , Fier

w124

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 15:19 Makina , Tiranë

Shitet smart fundi 2013 Cmimi 6000€

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Gush 00:50 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 04:50 Makina , Tiranë

Shitet passat 1.9 di kuqe

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:36 Makina , Tiranë

makina esht e perplasur mbrapa

234 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 08:48 Makina , Lushnjë

Shitet per pjes

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 09:10 Makina , Krujë

Shitetet bmw

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 13:46 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet me makine per pjese ose te perplasur

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Tet 13:08 Makina , Vlorë

Evo avangarde 200 cdi

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 21:14 Makina , Durrës

shitet

30 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 20:35 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E220

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 16:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Clas 2.8 Benzin Viti 2008 Super Mjet

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 13:28 Makina , Durrës

Shitet per arsye emigrimi

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 21:11 Makina , Kurbin

Shitet per pjes

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 12:02 Makina , Tiranë

Okazion (shitet)

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 22:00 Makina , Korçë

Mercedez Benz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 21:26 Makina , Tiranë

Shitet

800 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 23:24 Makina , Tiranë

shitet reno megane e perplasur 2008.naft 1,5

900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 16:31 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 2011 E PERPLASUR PERPARA

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 12:37 Makina , Tiranë

shitet mini cooper

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 13:46 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.4 NAFTE 16V * TDDI VITI 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 15:30 Makina , Tiranë

OKAZION

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 18:47 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 Nafte Automatik

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 21:32 Makina , Tiranë

BMW 320

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 15:55 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Almera Tino

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 16:07 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-Benz, i Tipit C- Clas

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 10:13 Makina , Tiranë

Shitet FIAT 500

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 23:13 Makina , Tiranë

Audi A 8-2967cc Okazion!!!!

14 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 12:38 Makina , Tiranë

OKAZION Fiat ABARTH

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Tet 20:43 Makina , Tiranë

Shitet Smart ForTwo shum e paster

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 15:16 Makina , Tiranë

OKAZION!!! SUPER Ford Fiesta 1.2 benzine

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 16:34 Makina , Lezhë

Bmw

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 11:37 Makina , Tiranë

Shitet form mondeo cdo gje mekanike

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 09:44 Makina , Tiranë

C4 picasso Excluziv . Full option

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 20:14 Makina , Tiranë

Shitet peugeot 206 1.2 benzine

200 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 22:58 Makina , Durrës

Renault Megane Scenic Benzine - Gaz

380 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Mar 22:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Shitet ose nderrohet

1 800 EUR

Viti: 2012
02 Mar 09:53 Makina , Tiranë

U SHIT!!! Okazion Ford Fiesta 1.4

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Shk 15:33 Makina , Tiranë

Nderrohet shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Jan 15:44 Makina , Tiranë

Nderrohet shitet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 12:39 Makina , Lushnjë

Fiat Punto e perplasur

600 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 11:04 Makina , Tiranë

VW Sharan okazion per pak dit

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 11:15 Makina , Tiranë

SEAT LEON 1.6 benzine

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 23:36 Makina , Tiranë

Shitet

200 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet e perplasur | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione