Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 230 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 230 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Durrës

W204

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Pogradec

Bezin gaz 4x4 Ml 230 shes nderoj

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

Okazion shitet karotrec sprinter , ��0693867790��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Elbasan

Shitet Mercedes-Benz 180 Kompresor

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 09:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

benzin gaz 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Krujë

Shitet ose ndrohet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 03:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Lushnjë

Shitet V6 Sport Edition Premium C-class 230

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 00:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

benzin gaz ����MUNDSI NDERRIMI����

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 17:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Berat

OKAZION Mercedez benz w203

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 09:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

Shes Mercedes Benz Super Gjendje

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

benz benzin gaz 2007 automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 16:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

okkazion��automat benzin gaz��2007

1 EUR

05 Maj 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Korçë

Kamioncine Benz 308D Motor 2.3

5 800 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Pri 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Kolonjë

Mercedes Benz w203

5 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Korçë

AUTOMAT. BENZINE/GAZ

4 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 20:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

C class 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

Shitet okazion

65 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

Shitet Vetur Mecedes - Benz,Viti 2006, Karburanti benzin-gaz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Durrës

Sprinter 308

5 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

mundsi nderimi

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 01:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Pogradec

Bezin gaz 4x4 Ml 230 shes nderoj

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

C klas AMG Automat Benxin -Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 13:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

Ne gjendje shum te mire

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 60-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 10:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

benzin gaz automat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 19:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

Clk 230 kompresor 194hp automat super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 11:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

benzin gaz automat 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 10:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

benzin gaz 2007 autmoat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 04:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Shkodër

mercedes benz vito

100 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 19:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

benzin gaz automat ��

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

Mercedez Bens 220 Automat

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 16:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

W203

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 09:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

Mercedes benz 230 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 23:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Berat

Okazionn Mercedez benz w203

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Korçë

202

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 10:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

automat�� benzin ��gaz ��

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 13:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

Mercedes benz w203

5 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 16:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

W203

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 13:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Durrës

Shitet benc W123-230E

9 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 00:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

Shitet Mercedez Benz

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 14:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

Shitet Mercedez Benz

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Shk 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Korçë

202

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 15:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Vlorë

automatik benzin gaz 2007

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Shk 10:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

Sprinter

5 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 21:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

C230 V6 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 21:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

C230 4 Matic V6 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 18:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 19:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

Shitet 203 v6 benzin gaz

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 17:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

C 230 4 Matic

8 549 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 11:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 08:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

Benz

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 230 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione