Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fenera kseno - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 188
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fenera kseno,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fenera kseno Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:30 Makina , Shkodër

��Vw Golf 7 2.0 Nafte Automatike GTD//Origjinal Fabrike Viti

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:19 Makina , Durrës

✅��Vw Golf 7 2.0 Benzine GTI//Origjinal Fabrike 2015 Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:09 Makina , Tepelenë

����Shitet&Nderrohet Bmw X5 Viti 2008 3.0d Nafte Automatike

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 00:06 Makina , Vlorë

��Mercedes E350 Benzine “Behet 100% Me Gaz” Viti 2010 Full E

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:04 Makina , Berat

����Mercedes E220 Nafte Automatike Viti 2004

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 Makina , Berat

����Bmw X5 Viti 2009 3.5Xd Nafte XDrive Automatike

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 19:07 Makina , Kavajë

E 350 4MATIC

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 17:21 Makina , Tiranë

FORD KUGA TITANIUM

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 16:23 Makina , Elbasan

Okazion

10 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Sht 19:48 Makina , Tiranë

Seria 5 Look M

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 17:46 Makina , Elbasan

Okazion E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 17:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL350 VITI 2016 FACELIFT FULL OPTION

34 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Gush 19:23 Makina , Berat

Audi A4 2014

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 00:18 Makina , Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 15:08 Makina , Vlorë

w203

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 11:30 Makina , Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 00:43 Makina , Lezhë

����Vw Golf 7 2.0 Nafte Automatike GTD//Origjinal 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 00:43 Makina , Dibër

Mercedes ML270 Nafte Automatike Viti 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 11:39 Makina , Vlorë

w203

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 15:57 Makina , Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 15:06 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 20:11 Makina , Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 14:04 Makina , Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 11:39 Makina , Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 15:58 Makina , Vlorë

Mercedes benz c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 14:36 Makina , Tiranë

SHITET Audi A4 2.0 naft TDI

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 17:56 Makina , Elbasan

SHITET OSE NDERROHET

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 15:47 Makina , Elbasan

SHITET BMW 420

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 07:50 Makina , Tiranë

Citroen c4 ndrrohet me motorr

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 22:59 Makina , Tiranë

AUDI A4 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Korr 15:25 Makina , Durrës

Shitet

4 400 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 11:28 Makina , Elbasan

Hyndai Santa Fe Automat

6 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 15:00 Makina , Korçë

Passat 2.0 automat

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 00:47 Makina , Vlorë

Mercedes benz c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 20:08 Makina , Fier

Shitet benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Qer 11:39 Makina , Vlorë

c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 22:00 Makina , Fier

Shitet ose ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Qer 18:37 Makina , Vlorë

c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 18:54 Makina , Vlorë

Mercedes benz c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 18:47 Makina , Vlorë

Mercedes benz c clas

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 10:51 Makina , Fier

OkazionMercedes-Benz E220 naft, viti 2010, kamio automat

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 14:02 Makina , Vlorë

Mercedes benz W203 3.2 V6

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 10:17 Makina , Tiranë

SHITET Audi A4 2.0 naft TDI

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 11:34 Makina , Tiranë

ML300 Bluetec Nafte v6 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 04:00 Makina , Elbasan

Audi A8 L

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 18:40 Makina , Tiranë

ML 320 Blutec viti 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 15:32 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:43 Makina , Vlorë

C clas w203

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 13:04 Makina , Vlorë

w203

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 10:15 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 VITI 2014

12 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fenera kseno | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione