Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Mirditë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mirditë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mirditë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 17:09 Makina , Mirditë

BMW S4

24 000 EUR

27 Nën 11:14 Makina , Mirditë

Shitet Renaul Megane

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 18:27 Kafshë në fermë , Mirditë

Shiten dy vica mali bio me 1000 per kg

1 000 LEK

24 Nën 21:13 Të tjera , Mirditë

shes veshken urgjente

140 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Nën 08:03 Makina , Mirditë

C-Class 220 CDI (AMG Line)

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 16:32 Makina , Mirditë

Shitet golf 5

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 12:38 Makina , Mirditë

Audi A8 QUATTRO 4.2 nafte

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 12:43 Makina , Mirditë

pasat

3 900 LEK

15 Nën 13:50 Telefona celular , Mirditë

Shitet

70 EUR

14 Nën 17:56 Makina , Mirditë

Audi A8 QUATRRO

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 18:39 Moped (nën 50cc) , Mirditë

Motorr dayang

750 LEK

13 Nën 12:26 Makina , Mirditë

Shitet audi a5

12 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 19:41 Makina , Mirditë

SHITET FORD GALAXY 4200€

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 11:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për kuzhinë , Mirditë

Paisje Picerie

120 000 LEK

01 Nën 08:54 Konzolatë për lojëra , Mirditë

Sony Playstation 5

300 EUR

24 Tet 09:03 Konzolatë për lojëra , Mirditë

Sony Playstation 5

300 EUR

23 Tet 16:08 Makina , Mirditë

bmw seria 1

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Tet 01:24 Makina , Mirditë

Ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 19:02 Të tjera , Mirditë

hhgjghjghj

21 Tet 15:14 Makina , Mirditë

shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Tet 17:19 Makina dhe Vegla , Mirditë

Sharre per metal

15 Tet 10:01 Makina , Mirditë

Furgon 14 + 1

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 12:53 Makina , Mirditë

SHITET TRAKTOR 6000€

6 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Tet 11:51 Makina , Mirditë

Dacia Duster PRESTIGE DCI 110 4X2 EDC

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Tet 18:08 Makina , Mirditë

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI Variant Lounge Panodach PDC

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Tet 10:40 Makina , Mirditë

Volkswagen T5 Multivan

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 13:40 Të tjera , Mirditë

Shitet ose nderrohet

1 LEK

29 Sht 08:49 Makina , Mirditë

Shitet Opel Meriva

180 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 10:21 Të tjera , Mirditë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

15 Sht 14:23 Shërbime Të tjera , Mirditë

Blej Shes Bono Privatizimi

1 LEK

07 Sht 02:41 Makina , Mirditë

OKAZION, Mercedes Benz C250D Automatik

180 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 00:03 Makina , Mirditë

Pajero

5 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 21:15 Makina , Mirditë

Shitet Golf5 automat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 19:50 Makina , Mirditë

Toyota Rav4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mirditë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione