Mirditë | Automjete | Makina

Acura , 1
Audi , 32
BMW , 12
Bugatti , 1
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Citroën , 8
Corvette , 2
Fiat , 21
Ford , 30
Honda , 2
Hyundai , 4
Jaguar , 1
Jeep , 5
Lancia , 4
Land Rover , 26
Mitsubishi , 11
Nissan , 8
Opel , 34
Peugeot , 6
Porsche , 2
Renault , 4
Rover , 1
Škoda , 2
Smart , 6
Suzuki , 3
Toyota , 11
Volvo , 5
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Mirditë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mirditë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:58 ,

Mercedez benz

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 14:35 ,

SHITET OPEL INSINGIA OKAZION

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 14:27 ,

SHITET OPEL 2010

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 17:27 ,

Mercedez benz

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 11:04 ,

Mitsubishi Pajero 2800

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 18:06 ,

Chevrolet matiz benzin-gaz

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 12:56 ,

VOLVA V50

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 12:04 ,

VOLVO V50

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 23:03 ,

Shitet w202

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 20:43 ,

Shitet Land Rover TDI

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 14:20 ,

Golf 5 1.4 Benzin.Manual,Md 7.2005.Gjendje te Perkryer

Historiku i makinës

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 08:20 ,

Golf 5 1.4 Benzin.Manual,7.2005.Gjendje te Perkryer

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 21:43 ,

Mercedes Benz S Class

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 23:36 ,

Shitet Per Arsye Mosperdorimi

Historiku i makinës

2 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 21:52 ,

Shitet Per Arsye Mos Persorimi

Historiku i makinës

2 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 21:44 ,

Shitet Per Arsye Mosperdorimi

Historiku i makinës

2 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 09:11 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 17:51 ,

Ford fokus

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 12:45 ,

Mercedes Benz E - class 220 cdi

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 20:30 ,

kontenjer frigorifer me korent dhe naftë

Historiku i makinës

3 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 23:44 ,

Info

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 12:40 ,

audi a6 full sport

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 02:11 ,

Mundesi nderrimi

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 11:19 ,

Passat VW Volkswagen 4900 Euro

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 13:50 ,

shitet

Historiku i makinës

16 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 18:17 ,

Opel astra

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 17:44 ,

Fiat Punto 1.9 nafte JTD pa turbo

Historiku i makinës

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 22:06 ,

golf variant 2011

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:42 ,

Shitet fiat grand punto 1.9

Historiku i makinës

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 20:42 ,

Shes golf 4 per arsye emigrimi

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 19:36 ,

Shitet!

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 15:24 ,

Shitet ose nderrohet 1.9 automat

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 13:17 ,

Shes Makin

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 20:37 ,

Opel zafira

Historiku i makinës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 01:11 ,

GLS

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 18:18 ,

Shitet ose nderrohet !

Historiku i makinës

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 15:46 ,

Shes Mercedes benz

Historiku i makinës

330 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 19:40 ,

Audi A4 vp 2012

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 21:47 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 10:31 ,

Audi A3

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 05:57 ,

shitet

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Shk 16:16 ,

Mercedez-benz cls

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 01:07 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 00:08 ,

Shitet Range Rover

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 16:51 ,

Sprinter 220 cdi 14+1 vende "autobus"

Historiku i makinës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 15:32 ,

Renault twingo

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 10:08 ,

shitet

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 17:37 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 01:58 ,

AUDI A4 1.9

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 19:51 ,

Shitet

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mirditë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione