Mirditë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Mirditë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mirditë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Dhj 13:44 ,

Smart ForTwo Cabrio Electric Drive, GPS, BLUETOOTH

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 21:47 ,

2015 Mercedes-Benz S-Class S 550

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Dhj 21:15 ,

2014 Mercedes-Benz S-Class S550

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Dhj 21:14 ,

Land Rover Range Rover Sport HSE, MwSt

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 20:54 ,

Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI 4Motion Navi Bi-Xeno

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Dhj 19:41 ,

Benz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 14:31 ,

OPEL ASTRA 1.9 CDTI 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 13:32 ,

2016 Mercedes-Benz S-Class S600 @

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 12:27 ,

BMW 320 dizel

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 19:42 ,

2017-Mercedes-Benz-S-Class-S550

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 14:21 ,

Dyqan 70 metra

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
08 Dhj 14:20 ,

Apartement 2+1

Numri i dhomave: 2,5
05 Dhj 17:00 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 23:48 ,

Shitet Ford Fokus 2002 2.300000 Leke

2 300 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 08:31 ,

Shitet ford focus

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 15:27 ,

VW VOLSKSVWAGEN

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 12:58 ,

Bmw 318d

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 14:39 ,

2017-Honda-Accord-SPORT

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Nën 18:15 ,

Audi A4 dizel

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 20:10 ,

VW Golf 3

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Tet 20:40 ,

Audi A3

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 16:17 ,

Mercedez benz 200 benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 08:18 ,

Shitet ose nderrohet

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 20:37 ,

shitet

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 17:46 ,

Mercedez benz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 12:56 ,

Audi A3

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 09:14 ,

Mercedez Benz

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 08:57 ,

Mercedez Benz

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Tet 17:39 ,

VOLKSWAGEN .. NEW BEETLE

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 08:50 ,

Bagati shum i mire

50 000 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Tet 18:05 ,

honda

2 200 EUR

Viti: 2004
08 Tet 12:03 ,

Shitet TOYOTA LAND CRUISER

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 22:04 ,

Sprinter 208D viti 99 8+1 vende

5 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Sht 11:39 ,

Shitet ose nderrohet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 17:44 ,

Rrimorkio

3 400 EUR

20 Sht 09:23 ,

Benz 20+1

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 14:22 ,

Garret 2500

1 400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mirditë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione