audi | Mirditë | Automjete | Makina

Audi , 23
Fiat , 1
Ford , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Makina,ose vendndodhje Mirditë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Makina | Mirditë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 19:40 ,

Audi A4 vp 2012

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 10:31 ,

Audi A3

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 01:58 ,

AUDI A4 1.9

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Gush 20:03 ,

Audi A6 e blinduar (b4)

13 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Qer 11:45 ,

Audi a6 automat 3.0 diesel okazion

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 08:02 ,

Audi A4 dizel

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Shk 14:36 ,

Audi a4

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 19:24 ,

Audi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 12:43 ,

2017 Mercedes-Benz S-Class S-CLASS S550

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 18:15 ,

Audi A4 dizel

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 20:40 ,

Audi A3

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 12:56 ,

Audi A3

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 01:22 ,

audi a4

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 19:25 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet DYNAMIC 6 marshe

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 19:09 ,

Audi a3 2.0 tdi 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 21:01 ,

Audi a6

25 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 13:30 ,

Toyota Rav 2011 2.2 naft

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 17:45 ,

Ford c-max 1600 nafte

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 17:05 ,

Audi A8 3000 4x4

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 16:12 ,

Audi A3

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 20:07 ,

Audi A6

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 21:57 ,

Shes

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 21:18 ,

Audi A4 dizel

2 700 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 20:41 ,

AUDI A4 2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 15:54 ,

AUDI Q 5 -10

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 14:58 ,

Audi A8 -05

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 17:27 ,

Audi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Makina | Mirditë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione