Mirditë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Mirditë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mirditë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Nën 20:07 ,

Benc

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 04:46 ,

Shitet për arsye mos bërdorimi

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 18:54 ,

Shitet Fiat punto Evo

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 09:45 ,

C clas

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 09:01 ,

Mercedez Benz clk 270 cdi

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 13:07 ,

Okazion!! Shitet ml 270 me cmim bomb ne okazion

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Nën 23:07 ,

shitet

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 15:57 ,

Shitet

650 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 13:17 ,

shes

1 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 09:36 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 13:15 ,

Mercedes Benz mk 320

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 09:17 ,

Golf 5 Manual Naftë 2.0

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 15:58 ,

Pasat 2000 TDI Automat 2009

5 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Tet 15:13 ,

Sitet Land Rover

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 22:19 ,

Vw volkswagen Polo 1.4 tdi

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 18:37 ,

Mercedes Benz E 220 Avangart

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 09:08 ,

122

250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 10:46 ,

Citroen C3 benzin+gaz

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 16:41 ,

Shitet

25 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 14:52 ,

Shitet

750 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 08:40 ,

Shitet Benz 250

750 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 15:44 ,

SHITET VESPA 1980 SUPER GJENDJE

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 80-tat
05 Tet 10:16 ,

VW Polo 1,4 benzine viti 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 12:10 ,

Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 20:56 ,

Shitet Land Rover Discover TDI

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 20:36 ,

B class 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 17:24 ,

Shitet A3

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 19:04 ,

Shitet TOYOTA RAV 4 OKAZIONNNN!!!!! 5800 EURO

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 16:42 ,

VOLVO S40 OKAZION 800 EURO !!!!!!!!

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 16:47 ,

SHITET VESPA 1980 50 SPECIAL SUPER GJENDJE

1 700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Sht 23:00 ,

Okazion�� Mercedes-Benz A180

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 07:00 ,

Land rover

2 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 18:38 ,

LAND ROVER

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 09:50 ,

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 16:10 ,

Zejtari

1 500 LEK

26 Gush 19:47 ,

Citroën C3 1.4 naftë

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 15:42 ,

Shes lanqe monovolume 7 venshe

60 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Gush 12:00 ,

Motor

27 000 EUR

Viti: 2016
15 Gush 00:47 ,

toyota land cruiser

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mirditë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione