Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina - Makina Të gjitha në Mirditë

Audi , 18
Fiat , 10
Ford , 9
Toyota , 9
Opel , 8
BMW , 6
Nissan , 6
Jeep , 4
Citroën , 3
Hyundai , 3
Renault , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Mazda , 2
Peugeot , 2
Porsche , 2
Corvette , 1
Jaguar , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori Makina,ose lokacione Mirditë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina Të gjitha | Makina | Mirditë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 11:14 Makina , Mirditë

Shitet Renaul Megane

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 08:03 Makina , Mirditë

C-Class 220 CDI (AMG Line)

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 16:32 Makina , Mirditë

Shitet golf 5

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 16:08 Makina , Mirditë

bmw seria 1

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 00:03 Makina , Mirditë

Pajero

5 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 21:15 Makina , Mirditë

Shitet Golf5 automat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 19:50 Makina , Mirditë

Toyota Rav4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 12:34 Makina , Mirditë

Shitet Toyota Rav4 super gjendje

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 19:19 Makina , Mirditë

TOYOTA RAV 4 Super gjendje

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 10:45 Makina , Mirditë

Toyota Rav4 OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 21:07 Makina , Mirditë

Shitet L200

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 19:06 Makina , Mirditë

Passat 2008 1.9 naft manual

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 19:14 Makina , Mirditë

Okazion toyota yaris 3700€

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 17:56 Makina , Mirditë

Toyota Rav4 2007 Okazion

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 08:57 Makina , Mirditë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 18:41 Makina , Mirditë

Shitet makina reno kango . Okazion

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 22:12 Makina , Mirditë

Shitet Mitsubishi Pajero Sport

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 12:00 Makina , Mirditë

Shitet golf 6 GTD

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 20:37 Makina , Mirditë

Shitet fiat doblo me letra per 1 vit

2 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 15:38 Makina , Mirditë

Kamioncine mercedes benz shitet ose nderrohet me foristrade

1 500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Tet 20:41 Makina , Mirditë

Golf 3 1.9 nafte

1 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Gush 10:56 Makina , Mirditë

Citroen berlingo

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 16:07 Makina , Mirditë

Shes mazda

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 16:07 Makina , Mirditë

Shes mazda

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 02:24 Makina , Mirditë

Shitet:Audi A4 B8 Avant Quattro Viti i prodhimit:2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 01:06 Makina , Mirditë

Opel Meriva 1.7 2005

200 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 18:34 Makina , Mirditë

Shitet makina

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 19:43 Makina , Mirditë

shitet

27 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Dhj 14:48 Makina , Mirditë

Shitet Fiat grand punto okazion

2 500 EUR

02 Dhj 20:39 Makina , Mirditë

Opel Antara

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 02:00 Makina , Mirditë

Polo

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 20:04 Makina , Mirditë

Golf 5 1.4 Benzin.Manual,7.2005.Gjendje te Perkryer

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Korr 09:37 Makina , Mirditë

Audi A3

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 21:51 Makina , Mirditë

GOLF 6 GTI

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 02:24 Makina , Mirditë

Shes Ford Fiesta

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Qer 18:06 Makina , Mirditë

Chevrolet matiz benzin-gaz

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 12:56 Makina , Mirditë

VOLVA V50

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 12:04 Makina , Mirditë

VOLVO V50

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:20 Makina , Mirditë

Golf 5 1.4 Benzin.Manual,Md 7.2005.Gjendje te Perkryer

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 23:36 Makina , Mirditë

Shitet Per Arsye Mosperdorimi

2 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 21:52 Makina , Mirditë

Shitet Per Arsye Mos Persorimi

2 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 21:44 Makina , Mirditë

Shitet Per Arsye Mosperdorimi

2 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 17:51 Makina , Mirditë

Ford fokus

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 23:44 Makina , Mirditë

Info

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 17:44 Makina , Mirditë

Fiat Punto 1.9 nafte JTD pa turbo

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 09:42 Makina , Mirditë

Shitet fiat grand punto 1.9

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 15:24 Makina , Mirditë

Shitet ose nderrohet 1.9 automat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 18:18 Makina , Mirditë

Shitet ose nderrohet !

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 05:57 Makina , Mirditë

shitet

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Shk 00:08 Makina , Mirditë

Shitet Range Rover

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Të gjitha | Makina | Mirditë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione