Mirditë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Mirditë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mirditë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Maj 00:55 ,

Shitet Land Rover Discover

6 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 01:06 ,

Shes golf 6 look GTI e sa po ardhur nga Belgjika.

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 19:07 ,

Mitsubishi

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 15:57 ,

OKAZION! APARTAMENT NE GOLEM 100M2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Pri 23:58 ,

Pajero

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
28 Pri 00:39 ,

Chrysler Amerikan

2 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 00:13 ,

Mercedes C 180 benzin+gaz

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 12:46 ,

MERECEDES-BENZ 240 (200)

2 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 17:08 ,

Opel meriva 1.7nafte 2007

2 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 15:45 ,

Iphone 8+ 64gb

40 000 LEK

18 Mar 08:32 ,

Toyota, Land Cruiser! 2001

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 08:40 ,

Fiat

1 400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 19:22 ,

Shitet per arsye emigrimi

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 22:19 ,

Jeep

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 08:02 ,

Audi A4 dizel

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Shk 22:39 ,

Sharon 6+1 automat te 2005

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 22:51 ,

Turan 2000 tdi automat 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 19:49 ,

Shitet per arsye emigrimi

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Shk 14:36 ,

Audi a4

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 17:45 ,

Benz 2000

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Shk 22:12 ,

Turan

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 19:24 ,

Audi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 18:25 ,

shitet kamjon

300 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 15:21 ,

BMV

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Jan 15:09 ,

BMW 315 dizel

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 22:14 ,

shitet w211 200 nafte

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 07:36 ,

Shitet makina

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 18:00 ,

Jeep Grand Cherokee dizel

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 12:49 ,

Mercedes C 220 dizel

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Jan 23:13 ,

Papa

7 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 12:43 ,

2017 Mercedes-Benz S-Class S-CLASS S550

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 17:07 ,

Fiat stilo

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 13:44 ,

Smart ForTwo Cabrio Electric Drive, GPS, BLUETOOTH

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mirditë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione