Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz A Class ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

A 140 , 965
A 150 , 347
A 160 , 1411
A 170 , 4293
A 180 , 2431
A 190 , 74
A 200 , 612
A 210 , 41
A 220 , 45
A 250 , 28
A 45 AMG , 19

Njoftimet per Mercedes-Benz A Class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz A Class ne shitje apo modele tjera si, A 180, A 150, A 160, A 170, A 180, A 250, A 220 me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz A Class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.05 Qer 13:00
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET BENZ A CLASS AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 23:37 Makina , Tiranë

A170 naft cdi automat 1950€ 0683245003

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:04 Makina , Tiranë

A class 170

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

����A Class 170����

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:46 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A 200d BluEFICENCY AVANTGARDE PANORAMA FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:26 Makina , Fier

Shitet A 200 CDI 2016 Manual

9 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:19 Dyqani Makina , Tiranë

MB A classe 1.5 benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 Makina , Shkodër

SHITET AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:54 Makina , Durrës

Mercedes A Classe 180 i 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 Makina , Korçë

Mercedes A160 nafte Automatik

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:45 Makina , Durrës

A class 150 benzine viti 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Makina , Durrës

❌ A KLAS 180 CDI - 2014 - AUTOMATIKE - 155.000 KM ❌

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:39 Makina , Tiranë

A klas nafte 1.6 manuale me dogane 3 porta!

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 Makina , Fier

A Class , Viti 2014 , Manual , Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz A-CLASS, 170, ZVICRA

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:59 Makina , Korçë

Shitet A class 200 nafte 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Makina , Lushnjë

��A CLASS Automat��

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 Makina , Tiranë

A clas advandgarde

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:25 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS BENZIN/GAS 1.5 MANUALE VITI 2006 ME DO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:58 Makina , Tiranë

A class 2004 manual

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Makina , Fier

A Klase 180 diesel i vitit 09 /2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:03 Makina , Tiranë

OKAZION A200d

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 Makina , Durrës

0682007055

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

A200 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 Makina , Durrës

Shitet A class 180 viti 2006 i sapo ardh nga Gjermania ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:43 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 Makina , Tiranë

A200 Automatik 2005

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 Makina , Elbasan

SHITET - NDERROHET A - Class 1.6 Naft. Viti 2008. Manual

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:46 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz A180 ����

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:39 Makina , Tiranë

A Class Viti 2009 Nafte 180 Kambio Automatike Klima

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Makina , Vlorë

⚜️MERCEDES A CLASS ⚜️

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 Makina , Tiranë

A-Klas Automat 1.7 Naft Viti 2000

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Makina , Berat

Mercedes Benz A Class Automatik 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz A150

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ A KLAS 1.8 AUTOMAT 2007

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:43 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET A KLAS 2011 AUTOMAT DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Mercedes A200 benzin Automat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz A - Class 180 CDI, 2010, automatike

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:20 Makina , Durrës

❌MERCEDES BENZ A 160 NAFT V 2009 AUTOMAT ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Makina , Fier

A KLASS

1 234 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:08 Makina , Tiranë

0684002642 Okazion A klas 1.7 naft manual ne gjendje te mir

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:58 Makina , Vlorë

Pjese per Benz A -klas A170

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Durrës

A class/2012/ manual

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:37 Makina , Devoll

A Class OKAZION

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:30 Makina , Tiranë

Benz A Class 180 Nafte 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:18 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes Benz A 170 Avantgarde

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 Dyqani Makina , Durrës

A 180 CDI

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Dyqani Makina , Durrës

A 180 CDI Avantgarde

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Kerkoni për Mercedes-Benz A Class ne shitje? Shiko njoftimet për A Class ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz A Class ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz A Class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si,A 180, A 150, A 160, A 170, A 180, A 250, A 220 dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz A Class ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz A Class


Keni Mercedes-Benz E 200 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione