Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A 200 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 200 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:25 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A 200d BluEFICENCY AVANTGARDE PANORAMA FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

MERCEDES A200 2.0 D..CDI..AMG..Line

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A 200 - AVANTGATDE - PANORAMA - 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:48 Dyqani Makina , Durrës

����MERCEDES A CLASS BENZIN-GAZ AUTOMAT FULL PANORAM����

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:55 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Mercedes A200 benzin Automat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:24 Makina , Devoll

A Class OKAZION

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:01 Makina , Tiranë

okazion

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 22:22 Makina , Fier

A Class , Viti 2014 , Manual , Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 09:31 Makina , Tiranë

OKAZION ��

1 LEK

02 Qer 08:25 Makina , Durrës

A200 2006 2.0 Nafte

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 17:37 Makina , Shkodër

A-class 200

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 14:53 Makina , Tiranë

SHES BENZ A 200 NAFTE. AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 09:49 Makina , Tiranë

A200 Automatik 2005

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:13 Makina , Fier

Automat

1 111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 17:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 200 TDI Knight, 4Matic, AMG Line

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Maj 13:04 Makina , Durrës

A200 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 17:07 Makina , Tiranë

Aclass 200D 2015

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:16 Makina , Durrës

A200 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 18:31 Makina , Durrës

Shitet A class Lungo 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 10:24 Makina , Durrës

A class 200 cdi

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 06:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A Class

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 12:53 Makina , Fier

Mercedes Benz Aclass 200 Avantgard

2 800 EUR

29 Pri 11:19 Makina , Durrës

A klas 200 CDI����Full Option,Automat 7G ,09/2007,����

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 10:52 Makina , Tiranë

A200 Diesel Automatik 2009

5 100 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 17:32 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet A-Class 200 Benzin-Gaz Automatik 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 17:20 Makina , Tiranë

A-Class 200 Automatik Benzin-Gaz 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 16:00 Makina , Tiranë

A class 2007 200 Automat Benzin Gaz

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 17:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B class Okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 14:37 Makina , Tiranë

Benzine Gaz automatike

4 200 EUR

16 Pri 19:14 Makina , Tiranë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 22:56 Makina , Tiranë

Jepet me Qera A200 Automat

25 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 18:58 Makina , Shkodër

Mercedes Benz A classe AMG

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 16:02 Makina , Tiranë

A class 200D automat 2015

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 12:54 Makina , Kukës

Shitet mercedes Benz A-class 200 viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 20:52 Makina , Durrës

✅ SHITET SUPER OKAZION ✅

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 12:40 Makina , Tiranë

Makina me qera- A Class

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 13:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 200

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 17:59 Makina , Tiranë

A class 200 benzin 2006 (okazion)

2 000 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 16:26 Makina , Lezhë

Shitet A class 200

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 05:55 Makina , Korçë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 10:42 Makina , Devoll

Shitet A Class , OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 16:20 Makina , Tiranë

A class 200 nafte

2 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 16:16 Makina , Tiranë

A class 200 nafte

2 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Mar 17:31 Makina , Durrës

Mercedes A 2007

4 000 EUR

10 Mar 02:21 Makina , Durrës

Mercedes A class��������

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:48 Makina , Korçë

A Clas

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:11 Makina , Tiranë

Mercedes A klasse 2.0

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 15:30 Makina , Tiranë

A Class - 2.0 - Nafte - Automat

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione