Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A-Class Të gjitha në Durrës

A 140 , 132
A 150 , 58
A 160 , 304
A 170 , 635
A 180 , 372
A 190 , 13
A 200 , 97
A 210 , 8
A 220 , 3
A 250 , 2
A 45 AMG , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:41 Makina , Durrës

A200 2006 2.0 Nafte

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:55 Makina , Durrës

❌ A KLAS 180 CDI - 2014 - AUTOMATIKE - 155.000 KM ❌

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:55 Makina , Durrës

SHITET A KLASS 170 NAFTE AUTOMATIK

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:52 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS BENZIN/GAS 1.5 MANUALE VITI 2006 ME DO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:34 Makina , Durrës

❌MERCEDES BENZ A 160 NAFT V 2009 AUTOMAT ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Makina , Durrës

Mercedes A Classe 180 i 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 Makina , Durrës

Mercedez A class 180 naft manual letra te paguara

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 Makina , Durrës

A class 150 benzine viti 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:41 Makina , Durrës

BENZ ..A,KLAS 180,,BENZIN +GAZ..STAG..AUTOMAT..NGA ZVICRA

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:32 Dyqani Makina , Durrës

����MERCEDES A CLASS BENZIN-GAZ AUTOMAT FULL PANORAM����

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:09 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes Benz A 170 Avantgarde

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:08 Dyqani Makina , Durrës

A 180 CDI

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 Dyqani Makina , Durrës

A 180 CDI Avantgarde

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 23:53 Makina , Durrës

Aclass 2009 1.8 nafte Automat

4 800 EUR

04 Qer 18:25 Makina , Durrës

0682007055

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 15:01 Makina , Durrës

Shitet A class 180 viti 2006 i sapo ardh nga Gjermania ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje A class 2005 160

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje A class 2005 160

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:40 Dyqani Makina , Durrës

A class/2012/ manual

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 22:29 Makina , Durrës

A 160 Nafte Automatike

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:38 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 10:44 Makina , Durrës

Mercedes Benz A180 CDI Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 19:29 Makina , Durrës

Shitet A class

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 16:06 Makina , Durrës

Disqe goma per Mercedes klas A nr185/65/-R-15 komplet 4-cope

200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 16:05 Makina , Durrës

Mercedes A 180 diesel viti 2008 - 3500€

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 21:54 Makina , Durrës

Mercedes

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 14:53 Makina , Durrës

✅ shitet a clas 180 super OKAZION

3 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 23:08 Makina , Durrës

A class 180 viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 13:04 Makina , Durrës

A200 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 11:31 Makina , Durrës

Mercedes Benz A160 Benzine/Gaz Automatic

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 09:16 Makina , Durrës

Okazion‼️

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 09:16 Makina , Durrës

Mercedes Benz A Class

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 21:16 Makina , Durrës

A200 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 18:16 Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

3 999 EUR

27 Maj 17:27 Makina , Durrës

Mercedes benz A-Class

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 11:46 Dyqani Makina , Durrës

A class

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 11:02 Dyqani Makina , Durrës

A clas 170

2 300 EUR

23 Maj 18:31 Makina , Durrës

Shitet A class Lungo 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 10:24 Makina , Durrës

Mercedes A klas 180 diesel viti 2009 - 3500€

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 10:24 Makina , Durrës

A class 200 cdi

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 19:18 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A 170 BENZIN+GAZ

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 15:09 Makina , Durrës

Durres, Shitet Benz A Class

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione