Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automat - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 4152
VW Volkswagen , 1694
Audi , 1114
Opel , 503
Toyota , 479
BMW , 478
Ford , 398
Citroën , 184
Volvo , 175
Fiat , 170
Land Rover , 153
Hyundai , 146
Nissan , 129
Smart , 122
Lancia , 67
Renault , 61
Peugeot , 60
Daihatsu , 58
Seat , 48
Honda , 44
Chevrolet , 36
Porsche , 31
Škoda , 27
Jaguar , 27
Jeep , 27
Kia , 25
Mazda , 23
Chrysler , 23
MINI , 23
Mitsubishi , 22
Alfa Romeo , 12
Rover , 12
Suzuki , 11
Acura , 10
Dodge , 9
Saab , 8
Cadillac , 4
Ssangyong , 4
Hummer , 3
Maserati , 3
Subaru , 3
Lincoln , 2
Infiniti , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
MG , 1
Aixam , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automat,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj automat Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

POLO 1.6 NAFT AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 09:33
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo XC60, 2015 , 2.0 Benzin , Automat

14 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra automat ��������

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Korr 14:25
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

‼️ Cla 200 cdi

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Durrës

Okazion!!���� Smart ForFour 1.5 Benzine Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 04:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra automat

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra automat ��������

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

A klas Automat i pa diskutushem

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:42
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500L Trekking  ·  Durrës

FIAT 500L Treeking 2014 Automat Full panoram

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:42 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

KUJDES... OKAZION...

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:02 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Durrës

✅Shitet Hyundai I30 FULL PANORAME✅

790 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A Class

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

SHITET

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque , FULL DYNAMIC����

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 motorr 2.0 TDI 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera duke filluar nga 7€ dita

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera 5 € dita mbi 1 muaj - 3 muaj

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:21 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Makina me qera

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Durrës

W203 super full options

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:49 Makina  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Durrës

Chevrolet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

Mercedez Benz //EVO

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:24 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Durrës

Toyota Auris Automat

6 700 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:44 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel corsa 1.2 benzin Automat 2008 113 mij km

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:44 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Citroen C3 1.4 naft Automat sapoardhur

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:13 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 2013 3 mish nafte

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 Viti 2012 look M

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Pasat cc R Line 2010

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMW 2016 320 d

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Benz 220 Evo Automat F1

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan Qashqai����Panorame,Automat 6G,4x4,Nafte 2.0����

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW SERIA 5 LOOK M FULL OPTION

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

MERCEDES BENZ A220 OKAZION

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 220  ·  Durrës

Benz 220 Evo Automat F1

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 gti fabrike Automat OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 1.6 nafte viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 220  ·  Durrës

Benz 220 Evo Automat F1

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Benz 220 Evo Automat F1

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

SHITET VOLVO XC60 2.4 NAFT 4X4 FUNDI 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Durrës

Jaguar XF Luxury 2.7 nafte ����

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:48 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda Jazz - Automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Shitet toyota rav 4 automat naft

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 Quattro Premium PLUS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

NISSAN QASHQAI +2 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi Automat (Kontaktin Tek Pershkrimi)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi Automat (Kontaktin Tek Pershkrimi)

8 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Durrës

BMW SERIA 6 (40i) 3.0 2015 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

PASSAT CC 2.0 TDI Automatik (Kontaktin Tek Pershkrimi)

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf VI 1.6 TDI GTI Edition (Kontaktin Tek Pershkrimi)

6 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Family Automat (Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Durrës

SKODA Oktavia Automat DSG 2.0 TDI (Kontaktin tek pershkrimi)

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

����2009 Opel Astra Automat(jo robotike) Zvicra me Dogane

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automat | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione