Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz A 180 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Mercedes-Benz A 180 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira. Shiko Mercedes-Benz A 180 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 220, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz A 180 ne shitje në Gjithë Shqipërinë.


Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.Sot 03:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz A180d

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedes-Benc A-Class����

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:01
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benz A class 180

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 20:28 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A 180 CDI AVANGARD AUTOMAT 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:25 Makina , Tiranë

A 180 cdi swiss

14 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:56 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASE NAFTE AUTOMAT����

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 19:35 Makina , Tiranë

Okazion Benz A class avangard

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedes-Benc A-Class����

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:42 Makina , Tiranë

A180 CDI AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:41 Makina , Tiranë

A180 CDI AUTOMAT 2009

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:23 Makina , Shkodër

A clas

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:19 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.A.BENC.A.KLAS.1.8.NAFT.AUTOMAT.

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:11 Makina , Durrës

A-Class automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:31 Makina , Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:21 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes A180 ����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:00 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz A - Class 180 CDI, 2010, automatike

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28 Makina , Tiranë

Benz A-Klas 180 Automat 2006 Gjendje Perfekte

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 Makina , Durrës

BENZ ..A,KLAS 180,,BENZIN +GAZ..STAG..AUTOMAT..NGA ZVICRA

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:33
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

A 180 CDI Avantgarde

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:32
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

• A180 CDI Avantgarde

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:32
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

A 180 BlueEficiency

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:07 Makina , Durrës

��Mercedes Benz A-180 CDI. Avantgarde. Automatike 2011��

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

A class okazion !!!

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

A class okazion !!!

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:49 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes A clas

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes A-Class 180 Cdi.i sapo ardhur nga ��������

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:16 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!A CLASS 180 CDI VITI FUNDI 2015 MANUAL

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:25 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION����MERCEDES A CLASS 1.8 DIESEL AUTOMAT VITI 2010����

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:48 Makina , Gjirokastër

A clas 180

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 03:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz A180d

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:57 Dyqani Makina , Tiranë

A clas 180 cdi automat vit 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:08 Makina , Elbasan

A klas

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:47 Makina , Durrës

A klas 180 Cdi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 Makina , Fier

Mercedes - Benz A klas 180 diesel 2011 Automatike

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 15:00 Makina , Krujë

❌Okazion A class Automat Naft❌

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 Dyqani Makina , Fier

▫️Mercedes-Benz Avantgarde ▫️A 180 cdi 109cv

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:54
Linku:
Makina , Tiranë

A CLASS 180 CDI Automat Importuar ������������

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:01
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benz A class 180

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 13:49 Makina , Tiranë

benz a klass

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 12:23 Makina , Tiranë

Mercedes A-Class 180 cdi automatic Klass

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 11:53 Makina , Vlorë

A clas

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:55 Makina , Tiranë

Benz A Class 180 Cdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 10:53 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
01 Dhj 10:53 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
01 Dhj 06:01 Makina , Krujë

❌A class 180 Naft AUTOMAT ❌

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 15:53 Makina , Tiranë

Shitet A Class

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 15:08 Dyqani Makina , Kavajë

MERCEDES A KLAS 180 CDI AUTOMAT VITI 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
29 Nën 19:04 Makina , Fier

Mercedes A-Class Viti 2014 Nafte

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 13:07 Makina , Durrës

A class 1.8 naft manual 6 marshe letra te paguar

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 09:46 Makina , Tiranë

Benz A Class 180 Nafte 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 18:16 Makina , Tiranë

Shitet A Clas Automat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 14:28 Makina , Lezhë

Mercedez benz a class

4 600 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 14:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A klas 2016 Automat ������

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Kerkoni për Mercedes-Benz A 180 ne shitje? Shiko njoftimet për A 180 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz A 180 ne Shitje


Mijera oferta për Mercedes-Benz A 180 ne shitje, gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Kërko per Mercedes-Benz A 180 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz A 180, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz A 180


Keni Mercedes-Benz A 180 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione