Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedez ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 13200
Audi , 81
BMW , 31
Ford , 23
Land Rover , 15
Toyota , 12
Chrysler , 9
Opel , 6
Škoda , 6
Acura , 6
Ssangyong , 6
Peugeot , 6
Volvo , 6
Renault , 6
Fiat , 5
Citroën , 5
Smart , 5
Jeep , 4
Jaguar , 3
Honda , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
BAIC , 2
Seat , 2
Kia , 2
Hyundai , 2
Artega , 2
Bentley , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
MG , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Gjej Mercedez në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedez ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Mercedez ne shitje në Gjithë Shqipërinë - Gjej Mercedez ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Dje 16:29
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 20:14 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz E-klas

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 20:05 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 19:49 Makina , Tiranë

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 19:26 Makina , Shkodër

MERCEDEZ

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:23 Makina , Fier

Shitet c clas

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:04 Makina , Lushnjë

OKAZION Benz C300 Gaz+Benzine

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 18:58 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:55 Makina , Fier

Mercedez-benz

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz C200

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez benz S350 4MATIC

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:45 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez-Benz-C220

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:30 Makina , Kukës

Mercedez Benz W211

111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:23 Makina , Korçë

Mercedes Benz C250 ����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:17 Makina , Durrës

Mercedez Benz E 220

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:55 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:55 Makina , Tiranë

Glk Automat 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 Makina , Elbasan

Mercedes Benz / GLK 220 / Automat / 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 17:52 Dyqani Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

3 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ EVO 220 CDI VITI 2007 AUTOMAT

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT VITI 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT VITI 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ E320 CDI AUTOMAT VITI 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:40 Makina , Fier

FORD ���� Fiesta

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 200 TDI Knight, 4Matic, AMG Line

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Kamjon Mercedez- Benz Viti 1999 18-24 4x4

31 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:06 Makina , Durrës

Glk Naft

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:06 Makina , Durrës

C 220 Naft Automat

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:03 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedez-Benz C-Clas

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 16:49 Makina , Durrës

❌Mercedez-benz 2008. 220 nafte ❌

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:25 Makina , Korçë

Mercedez ML 350 Bluetec 4 matic look AMG ✅FULL EXTRA ✅

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 Makina , Tiranë

MERCEDEZ E 200 CDI 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:56 Makina , Tiranë

MERCEDEZ E 280 EVO ����

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:56 Makina , Tiranë

MERCEDEZ C 220 NAFTE 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:20 Makina , Durrës

Mercedez Benz B class 2010 Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:28 Makina , Tiranë

SHITET ** MERCEDEZ BENZ ** ""C /CLASS""""

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:10 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:51 Makina , Berat

Mercedez-benz w203

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:41 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:41 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:41 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Makina , Tiranë

⚫️Mercedes Benz C Class 2012 Amg line⚫️

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:14 Makina , Durrës

Mercedez Benz C220 Sport Edition 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:11 Makina , Durrës

Shitet mercedez benz glk modeli full panoram

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

Mercedez Benz c class w204

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08 Makina , Tiranë

Range Rover sport 2010 facelift model i ri

14 500 EUR

Online
Sot 12:07 Makina , Tiranë

shitet

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Makina , Tiranë

shitet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Makina , Tiranë

Audi A4 S-Line

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:55 Makina , Tiranë

Shitet Ose Nderrohet Audi A4 S-Line

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Jeni duke kërkuar për Mercedez ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedez ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - Mercedes benz S Class.


Blej Mercedez ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedez ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedez ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Mercedez ne shitje të tjerë Kërko Mercedez benz S Class ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedez


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedez ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mercedez ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione