Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz ne shitje - Gjeni modelin tuaj te preferuar ne MerrJep

A-Class , 10514
B-Class , 4751
C-Class , 38465
CE-Class , 51
CL-Class , 250
CLA-Class , 283
CLC-Class , 96
CLK-Class , 1534
CLS-Class , 2199
E-Class , 29572
G-Class , 310
GL-Class , 531
GLA-Class , 93
GLC-Class , 108
GLE-Class , 455
GLK-Class , 979
GLS-Class , 28
ML-Class , 7420
R-Class , 504
S-Class , 4603
SL-Class , 164
SLK-Class , 203
V-Class , 536
190 , 1518
200 , 8133
220 , 19087
230 , 595
240 , 1027
250 , 4342
260 , 54
270 , 5060
280 , 1513
290 , 358
300 , 1289
320 , 3058
350 , 1278
380 , 52
400 , 176
416 , 279
420 , 54
450 , 28
500 , 97
560 , 33
600 , 54
AMG GT , 16
AMG GT S , 8
MB 100 , 10
SLR , 5
SLS AMG , 2
Vaneo , 286
Vario , 257
Viano , 437
Model tjetër , 3359

Jeni në kërkim të një Mercedes-Benz të cilin e keni ëndërruar gjithmonë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të modeleve të Mercedes-Benz në shitje në Tiranë, ju mund të gjeni atë që i përshtatet stilin tuaj dhe preferencave të vozitjes. Në koleksionin tonë, ofrojmë modele të ndryshme si CLK, Vito 4x4, S-Class, G-Class dhe shumë të tjera.


Dje 10:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benz Gla 220d AMG LINE FULL OPTION

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Sht 13:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Benz R 320 e ardhur nga Zvicra

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:19
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz GLA 220 CDI 4-Matik

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 21:18
Linku:
Makina , Fier

ML 350 Bluetec Mercedes-Benz

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:47
Linku:
Makina , Durrës

Shitet ML 320 viti 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITT***Auto City-Mercedes E250 ,2010,Full Options ����

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - Mercedes ML350,11/2012,

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - GLK 200 Blueefficiency ��������

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Mercedes E class 63 AMGS,10/2018

87 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Mercedes E Class,11/2016,Full ����

32 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Mercedes C220,10/2008 ���� ����

8 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City - Mercedes GLE350D,AMG line, ��������

34 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Mercedes B200,10/2007 ���� ����

5 190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - E63S Amg,12/2019, 612hp ��������

92 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Mercedes B180,10/2009 ���� ����

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Mercedes B Class,2012, ���� ����

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - Mercedes E350 Benzin+Gaz,2011

12 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes Glc Coupe 220,11/2016 ���� ����

43 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - Mercedes C220,10/2009 ���� ����

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - Mercedes GLK 220 ���� ����

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - CLA Shooting Brake,2019 ���� ����

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:23 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C KLASSE 220 CDI AVANTGARDE

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A-CLASS 160 NAFTE, VITI 10/2010, AUTOMATIKE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A-CLASS 180 NAFTE, VITI 2007, MANUALE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML280, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLK 320 4 MATIC, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES B-CLASS, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES CLS 350 CDI, VITI 2015, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLA 200, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 2.2 CDI

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES ML350, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me qera nisur nga 19 euro ekonomike, SUV, furgona

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

Minivans 9 places for Rent with Best Prices 39 euro/day

39 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

E KLAS 220 NAFTE AUTOMAT 2010

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES B KLAS 180 CDI "AUTOMAT"2011

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

C KLAS AUTOMAT 2011 AVANTGARDE"EUROPIANE"

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

E KLAS 220 NAFTE CDI ''AMG'' "EUROPIANE"

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

E KLAS 220 NAFTE CDI 'full opsion" 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

A KLAS 160 AUTOMAT 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C KLASSE 200CDI AUTOMATIK

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:20 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES E KLASE 200 CDI AUTOMATIK

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:20 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C KLASE 200 KOMPRESSOR AUTOMATIK

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:20 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C KLASSE 180 KOMPRESOR

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:20 Dyqani Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA (RENTAL CARS) DUKE FILLUAR 20€ NE DITE

20 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:17
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:13 Dyqani Makina , Tiranë

ML 350 NAFTE ''AMG" FULL OPSION *EUROPE*

27 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:13 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mercedes Benz C 220 CDI Look AMG ..

4 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:13 Dyqani Makina , Fier

▫️Mercedes-Benz Avantgarde ▫️A 180 cdi 109cv

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:13 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mecedes benz Viano viti 2012 3.0 cdi V6 224 cv

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:13 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mercedes Benz Vito 220 cdi

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:12 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mercedes-Benz A 170 CDI Elegance automatica

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:12 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mercedes Benz A 180 cdi viti 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:12 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mercedes Benz B 180 cdi viti 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar

Zgjidhni Luksin dhe Performancën - Shitet benz në Tiranë


Ju jeni në kërkim të një automjeti të cilin e kombinon elegancën me performancën e jashtëzakonshme? Mercedes Benz është zgjedhja e duhur për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë të modeleve Mercedes Benz në shitje Tiranë dhe qytete të tjera në Shqipëri. Në koleksionin tonë gjeni modele të ndryshme si mercedes benz ml 2010, mercedes c class 2006, benz e class dhe shumë të tjerë.


Një opsion i veçantë është Mercedes benz s 350 merrjep një kombinim perfekt midis elegancës dhe teknologjisë së fundit. Nëse kërkoni një makinë më kompakte, Mercedes Benz c class 2012 ne shitje është zgjedhja e duhur. Nëse jeni më shumë tërhequr nga SUV-të, ofrojmë modele si Mercedes Benz ML 2010 dhe g class ne shitje, të gatshme për aventurën dhe kushtet më të vështira në rrugë.


Shitt C Class - Gjeni ne merr jep mercedes Vlore dhe ne qytete te tjera


Në faqen tonë gjithashtu gjeni modele të tjera si Mercedes Benz 240 ne shitje, CLK benzinë gaz ne shitje, benz vito 4x4 ne shitje, dhe shumë të tjera. Nëse jeni të interesuar per shes blej makina mercedes benz,ne ju ofrojme MerrJep.al si zgjidhje.


Të gjitha automjetet tona janë të kontrolluara me kujdes dhe ofrohen në kushtet më të mira të mundshme. Nëse jeni të prirur ndaj elegancës klasike, mund të shikoni opsionet si mercedes 190 ne shitje ose mercedes c class 2006. Nëse keni nevojë për fuqi shtesë dhe komoditet, modeli Benc 220 ne shitje është një zgjedhje e shkëlqyeshme.


Mercedes Benz është sinonim i luksit dhe inovacionit në botën e makinave, dhe ne ju ofrojmë mundësinë të keni një përvojë të tillë. Për të mësuar më shumë rreth modeleve dhe opsioneve në shitje, vizitoni faqen tone, gjeni makina ne shitje mercedes benz c class dhe bëhuni pjesë e familjes së pronarëve të Mercedes Benz. Së bashku do të gjejmë makinen e ëndrrave tuaja!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione