Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A 160 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 160 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:15 Makina , Elbasan

SHITET : A - Class 1.6 Naft. Viti 2008. Manual

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:14 Makina , Tiranë

A CLAS AUTOMAT 160CDI SUUUUPER

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 16:08 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ A160 KAMBIO AUTOMAT VITI 2013 ME 140000KM

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Aclas okazion

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET A KLAS 2010 AUTOMAT DIESEL

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:18 Dyqani Makina , Tiranë

A KLAS 160 AUTOMAT 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 06:33 Makina , Durrës

A clas

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

Shitet A class 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 18:32 Makina , Tiranë

A class Automat7G

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 18:20 Makina , Elbasan

a klass 2010 automat 100 mij km

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 14:38 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 08:00 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ A CLASS 160 CDI NAFTE VITI 2006 I DISKUTUSHEM

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 03:39 Makina , Tiranë

Aclass Automat 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 11:21 Makina , Durrës

Benc A klas 160 diesel 3600€ viti 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
16 Sht 11:12 Makina , Tiranë

A class Automat

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 05:48 Makina , Tiranë

A class

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 16:01 Makina , Tiranë

A class Automat7G

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 12:32 Makina , Durrës

Mercedes a class 160 automat

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 04:23 Makina , Tiranë

Diskutushem

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 20:14 Makina , Tiranë

A class Diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 22:33 Makina , Shkodër

Mercedes Benz A class ike

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 19:09 Makina , Tiranë

A class

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 12:01 Makina , Tiranë

A class 2008 Automat7G

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 19:05 Makina , Tiranë

A class 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 16:56 Makina , Tiranë

A class 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 13:59 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet per arsye emigrimi! Super ekonomike!

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 18:37 Makina , Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 10:09 Makina , Tiranë

A Class 160 CDI Automat

30 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
03 Sht 21:23 Makina , Tiranë

A class 3200€ 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 21:19 Makina , Shkodër

Mercedes

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 11:16 Makina , Tiranë

Mercedez benz

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Sht 21:14 Makina , Lushnjë

��������BENZIN GAZ AUTOMAT VP2010-11 SAPO ARDHUR ZVICRA

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
02 Sht 21:14 Makina , Lushnjë

LUSHNJE Automat Benzine Gaz Lovato viti 2010-11 Nga zvicra

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
29 Gush 18:57 Makina , Tiranë

Mercedes benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 01:39 Makina , Korçë

A-Class(Lungo),Automat B/G,Letra te sapoprera

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 12:29 Makina , Korçë

A-Class(Lungo)Benzine-Gas,Automat ��

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 06:02 Makina , Tiranë

A class Automat

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 12:27 Makina , Tiranë

A class

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 09:42 Makina , Tiranë

Vaneo 1.6 gaz- bnezin gjendje super okaziooooonnnnnnn

2 350 EUR

14 Gush 13:04 Makina , Elbasan

Okazjon

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 02:38 Makina , Tiranë

A class Shitet Nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 12:59 Makina , Vlorë

benz A Classe Gaz Benzinë

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 18:14 Makina , Librazhd

A-clas Lungo 1.6 benzin-gaz

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 20:25 Makina , Tiranë

A160 2007

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 14:11 Makina , Tepelenë

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 13:18 Makina , Gjirokastër

Shitet

360 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 16:38 Makina , Korçë

Mercedes A160 nafte Automatik

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Korr 00:30 Makina , Tiranë

Mercedes A Klas A160 paket e avancuar ����

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 20:56 Makina , Tiranë

Mercedes A160 diesel

2 950 EUR

29 Korr 18:37 Makina , Durrës

Mercedes Benz A160

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 160 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione